صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / سرویس‌دهی خطوط ناوگان اتوبوسرانی ویژه نمایشگاه قرآن و عترت
طراحی سایت در مشهد

سرویس‌دهی خطوط ناوگان اتوبوسرانی ویژه نمایشگاه قرآن و عترت

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت : سخنگوی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: برابر سنوات گذشته و همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت خطوط عبوری از محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی به جهت رفاه حال بازدیدکنندگان از نمایشگاه تقویت خواهد شد.
جعفر شاهرخی در این خصوص افزود: خطوط 99، 13، 13.1 و 4 تندرو که از محل نمایشگاه بین‌المللی عبور می‌کنند در ایام برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت با سرفاصله کمتر و تعداد ناوگان بیشتر به سرویس‌دهی خواهند پرداخت.
وی تصریح کرد: همچنین یک دستگاه مینی‌بوس از محل ایستگاه نمایشگاه قطارشهری برای سرویس‌دهی به بازدیدکنندگان و غرفه‌داران تدارک دیده شده که به صورت گردشی به فعالیت خواهد پرداخت.
وی یادآورشد: به دلیل اینکه زمان حرکت مخاطبان از سطح شهر مشخص نیست به همین جهت سرویس منظم به نمایشگاه صورت نمی‌گیرد و شهروندان باید خود را به یکی از پایانه‌های خواجه‌ربیع، الهیه، آزادی و انقلاب اسلامی برسانند و از خطوطی که از محل نمایشگاه عبور می‌کنند بهره‌مند شوند.
شاهرخی ادامه داد: برای برگشت غرفه‌داران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرآن و عترت از ساعت پایانی نمایشگاه به مسیرهای احمدآباد، نخریسی، شهدا، خواجه ربیع و قاسم‌آباد سرویس فراهم گردیده است.
سخنگوی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: با برگزاری مراسم احیا ویژه شب‌های قدر در محل نمایشگاه بین‌المللی نیز ساعت پایانی آن تغییر می‌کند که برای این ایام نیز تدارک سرویس برگشت فراهم گردیده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *