صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / کاظمی نسب:به دنبال دولتی قرآنی هستیم نه قرآن دولتی
طراحی سایت در مشهد

کاظمی نسب:به دنبال دولتی قرآنی هستیم نه قرآن دولتی

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت : حجت الاسلام محمد تقی کاظمی نسب معاون قرآن و عترت خراسان رضوی در گفت و گو با مشهد تریبون در خصوص نهمین نمایشگاه قرآن و عترت به اظهار نظر پرداخت.

کاظمی نسب در همین زمینه به خبرنگار ما گفت :  ما به دنبال برگزاری یک نمایشگاه مردمی هستیم، نمایشگاهی که برگزارکنندگان آن مردم باشند و به هیچ وجه به دنبال دولتی شدن فعالیت ها نیستیم .

وی ادامه داد : در معاونت قرآن و عترت به دنبال دولت قرآنی هستیم و نه قرآن دولتی زیرا اگر قرآن را دولتی  کنیم به قرآن آسیب زدیم زیرا تا زمانی که باشیم فعالیت ها پیش می رود.

دبیر نهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد افزود: همان گونه که در زمینه عترت مرم تاسوعا و عاشورا برگزار می کنند  در حوزه قرآن هم باید مردم همه کار ها را انجام دهند و ما با قرآن دولتی مخالفیم.

این مقام مسئول فرهنگی اذعان داشت:  در یک مقطع زمانی شورای شهر مشهد به دنبال ترویج فرهنگسراها رفت اما شورای کنونی میگوید ما کاری به فرهنگسرا نداریم و مسجد محوریم و از فعالیت هایی که در مساجد صورت می گیرد حمایت می کنیم.

وی ضمن بیان اینکه از ابتدا شورای شهر به این فکر نبود که در اسلام مسجد محور است و مسجد کانون تصمیم گیری ها است، اظهار داشت: ما به دنبال  مردمی کردن فعالیت های قرآنی هستیم و این هدف ما است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *