صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / دبیر نمایشگاه قرآن و عترت مشهد خبر داد/انتقال چند المان قرآنی و مذهبی به نمایشگاه قرآن با هماهنگی شهرداری
طراحی سایت در مشهد

دبیر نمایشگاه قرآن و عترت مشهد خبر داد/انتقال چند المان قرآنی و مذهبی به نمایشگاه قرآن با هماهنگی شهرداری

گروه پوششی نمایشگاه قرآن و عترت : حجت الاسلام محمد تقی کاظمی نسب معاون قرآن و عترت خراسان رضوی در گفت و گو با مشهد تریبون در خصوص نهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد به اظهار نظر پرداخت.

در این زمینه کاظمی نسب به خبرنگار ما گفت : امسال مراسم احیا در نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت توسط مدیریت نمایشگاه برگزار می شود و در واقع نمایشگاه قرآن و عترت و مراسم احیا مکمل یکدیگرند.

وی ضمن بیان اینکه بازدید کنندگان نمایشگاه و غرفه داران در مراسم احیا  شرکت خواهند کرد، افزود: یکی از اعمال شب احیا شب زنده داری است و چه بهتر که فرد در نمایشگاه حضور داشته باشد و در پایان هم در مراسم احیا شرکت نماید.

دبیر نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد اذعان داشت: چند المان مذهبی و قرآنی را با هماهنگی شهرداری به نمایشکاه منتقل می کنیم و مدیریت نمایشگاه غرفه آرایی را انجام خواهد داد .

کاظمی نسب خاطر نشان کرد: افتتاحیه  نمایشگاه در 17 رمضان همراه با  رونمایی از کتاب  معرفی خادمان قرآن مشهد مقدس، تجلیل از آقای فرقانی و انجام یک برنامه نمایشی است که برای این مراسم از حجت الاسلام حشمتی معاون وزیر ارشاد هم دعوت کرده ایم.

______________________________________________

بخش دوم گفت و گوی مشهد تریبون با دبیر نهمین نمایشگاه قران و عترت مشهد به زودی منتشر می شود

______________________________________________

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *