صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / بادیانی:شهر رضویه به زباله دان مشهد تبدیل شده است
طراحی سایت در مشهد

بادیانی:شهر رضویه به زباله دان مشهد تبدیل شده است

گروه مدیریت شهری : امروز جلسه مشترک هیات رئیسه شورای شهر مشهد با شورای شهرستان مشهد در دفتر ریاست شورای شهر برگزار شد.

در این جلسه عباسعلی بادیانی عضو شورای شهرستان مشهد ضمن بیان اینکه اگر به رضویه کمک نشود معضل دیگری برای شهر مشهد به وجود می آید، گفت : در صورتی که مشکلات فنی و عمرانی مردم محروم حل نشود، این مشکلات شکل امنیتی و اجتماعی پیدا می کنند.

وی ادامه داد : شهر رضویه به زباله دان شهر مشهد تبدیل شده است و فاضلاب مشهد به اورنگ منتقل می شود و مردم شهر رضویه شب ها از شدت بوی این فاضلاب به سختی می خوابند.

نماینده شهر رضویه در شورای شهرستان مشهد افزود:  زباله مشهد هم در جاده میامی دفع می شود و قانونا شورای شهرستان مشهد می تواند برای شهرداری مشهد عوارض مصوب کند و مبلغی را از شهرداری بگیرد اما شهردار سابق مشهد با توجه به مشکلاتی که شهر مشهد برای رضویه به وجود آورده بود، کمک هایی را به شهرداری رضویه انجام میداد که ما از شورای شهر مشهد می خواهیم این کمک ها توسط شهردار جدید ادامه پیدا کند.

سخنگوی شورای شهرستان مشهد در پایان خاطرنشان کرد: طبق قانون 70 شوراها ما اعضای شورا موظف هستیم که از طریق فناوری اطلاعات به مردم خدمت کنیم، لذا سامانه ملاقات مجازی مسئولین با مردم را ایجاد کردیم که به صورت پایلوت در شهرداری منطقه 9 پیاده سازی شده است.

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. با سلام رضویه شهر خوبی است من مدتی ساکن انجا بودم

  2. متاسفانه خدمات شهری در این منطقه مطابق یک روستا نیست ، شما در کل شهر دوتا روفته گر بیشتر نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *