صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / سرویها در پاسخ به مشهد تریبون:معاونت فرهنگی اجتماعی و کمیسیون فرهنگی شورا گزارش مالی دهه مهدویت را شفاف کنند
طراحی سایت در مشهد

سرویها در پاسخ به مشهد تریبون:معاونت فرهنگی اجتماعی و کمیسیون فرهنگی شورا گزارش مالی دهه مهدویت را شفاف کنند

گروه مدیریت شهری: کمال سرویها رئیس شورای شهر مشهد در پاسخ به سوال خبرنگار مشهد تریبون در خصوص گزارش هزینه ها و عملکرد برنامه های دهه مهدویت گفت : برای درگیر شدن مردم با موضوعات فرهنگی به تشکل های مردمی نیاز داریم  اما این تشکل ها باید خود کننده کار باشند و واسطه نباشند.

وی ادامه داد: مقرر شده است که کمیسیون فرهنگی با تشکل ها مردمی جلساتی را داشته باشند تا نقاط ضعف این دوره برای سنوات بعدی برطرف شود و گزارش این جلسات به دست ما نیز برسد.

رئیس شورای شهر مشهد تصریح کرد: شورای شهر مشهد مبلغ 2 میلیارد تومان برای برنامه های دهه مهدویت تصویب کرد و مقرر شد تا معاونت فرهنگی با تشکل ها مذاکرات کند و به برنامه های پیشنهادی که دارای کیفیت مطلوب می باشند و در بازه زمانی قرار می گیرند کمک نماید.

سرویها ضمن بیان اینکه هنوز گزارشی از معاونت فرهنگی با موضوع هزینه کردهای دهه مهدویت را دریافت نکردیم، افزود :باید این گزارش ارائه شود تا مشخص شود چه میزان از این بودجه به تشکل ها داده شده و چه مبلغی را خود معاونت فرهنگی هزینه کرده است.

رئیس شورای شهر مشهد در پایان خاطر نشان کرد: معاونت فرهنگی اجتماعی و کمیسیون فرهنگی شورا گزارش مالی دهه مهدویت را شفاف کنند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *