صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / صاحبی: آسیب های حاشیه شهر مشهد را با شورای راهبردی حاشیه شهر حل می کنیم
طراحی سایت در مشهد

صاحبی: آسیب های حاشیه شهر مشهد را با شورای راهبردی حاشیه شهر حل می کنیم

گروه مدیریت شهری : دیروز پنجشنبه جمعی از اعضای گروه مشاوران جوان شهردار، شورای شهرستان مشهد و شورای شهر از منطقه حاشیه ای نوده ( خیابان نجف) به همراه برخی از مسئولین رسانه ها و خبرنگاران بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این مراسم غلامحسین صاحبی رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار گفت : شورای چهارم با رویکرد محرومیت زدایی وارد عرصه شده و پس از تلاش های فراوان توانستیم شورای راهبردی حاشیه شهر را به ریاست استاندار تشکیل دهیم.

وی ادامه داد : شورای راهبردی حاشیه شهر با حضور نمایندگان مجلس، شهردار، اداره اطلاعات، نیروی انتظامی و بسیج به ریاست استاندار تشکیل می شود.

عضو کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر افزود : آسیب های حاشیه شهر مشهد را از طریق شورای راهبردی حل می کنیم، البته حل برخی از مسائل نیاز به عزم ملی دارد و نیاز است تا استاندار دستگاه ها را مکلف کند تا همه پای کار بیایند.

صاحبی ضمن بیان اینکه مقرر شده است تا پایان سال مشهد یک سالن ورزشی در منطقه  نوده تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار گیرد، افزود:  یک سالن ورزشی برای جمعیت زیاد حاشیه شهر جوابگو نیست و ما از استاندار میخواهیم به حاشیه شهر صدقه داده نشود و به دنبال این هستیم تا دستگاه هایی مانند تربیت بدنی منابع را به صورت عادلانه توزیع کنند و در این صورت حاشیه شهر مشهد نه یک سالن بلکه ده ها سالن ورزشی مناسب خواهد داشت.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *