صفحه اصلی / سیاسی / استفاده هافینگتون پست از خبر مشهد تریبون در مقاله ای به قلم جیمز کلارک
طراحی سایت در مشهد

استفاده هافینگتون پست از خبر مشهد تریبون در مقاله ای به قلم جیمز کلارک

گروه مانیتورینگ : چندی پیش بود که خبر سفر جیمز کلارک به مشهد سر و صدا به پا کرد و پس از تجمع صورت گرفته در مقابل هتل اقامت وی سخنرانی این شخصیت مطرح لغو گردد. (تجمع اعتراض آمیز به حضور کلارک در مشهد و لغو سخنرانی وی +تصاویر)

پس از این اتفاق سازمان جهاد دانشگاهی به عنوان دعوت کننده کلارک بیانیه تندی را علیه تجمع کنندگان صادر کرد و پس از آن به دلیل عبارات توهین آمیز در بیانیه، تجمع کنندگان تهدید به شکایت کردند. (بیانیه سازمان جهاد دانشگاهی مشهد و احتمال شکایت تجمع کنندگان+تصویر بیانیه در ایسنا)

این موضوع تمامی نداشت و دعوا با اظهار نظر روزنامه کیهان نیز ادامه یافت. (دعوا بر سر کلارک ادامه دارد/بیانیه جهاد دانشگاهی مشهد و پاسخ امروز روزنامه کیهان)

به هرحال ماجرا حداقل در ظاهر به پایان یافت اما پس از مدتی جیمز کلی کلارک در مقاله ای در هافینگتون پست ماجرا را از دید خود شرح داد و با ادبیاتی تند و یاوه گویانه ماجرا را بیان کرد که بسیاری از سخنان وی در این مقاله  مستند نیست. اما هافینگتون پست که یکی از معتبرترین خبرگزاری های جهان محسوب می شود، در این مقاله لینک خبر مشهد تریبون در خصوص اعتراض مردمی به حضور کلارک را در متن خود قرار داد و برای نمایش اعتراض، کلمه پروتست را به لینک مربوطه ارجاع داده است.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. برای اطلاع اون دسته از افرادی که بالاخره متوجه نشدن اون روز کلارک اصلا به مشهد رسیده بود یا نه و یا سرانجام اون روز چطور به پایان رسید، طبق یادداشت خودش جلسه در لابی محل اقامتش با حضور عده ای برگزار شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *