صفحه اصلی / سیاسی / انتقاد تند مهدی برادران به سیاست های دولت عراق در تجمع مردم مشهد
طراحی سایت در مشهد

انتقاد تند مهدی برادران به سیاست های دولت عراق در تجمع مردم مشهد

گروه خبر: امروز بعد از ظهر در مقابل کنسلوگری عراق در مشهد واقع در خیابان فردوسی تجمعی مردمی علیه گروهک تروریستی و تکفیری داعش برگزار شد که مردم در این برنامه آمادگی خود را برای اعزام به عراق و دفاع از حرم معصومین به گوش دولت عراق رساندند.

در این برنامه مهدی برادران معاون شهردار مشهد سخنرانی کرد. متن سخنرانی برادران به شرح ذیل است :

آمدیم اینجا به دوستان خود در کنسولگری عراق یگویم که آمریکا پشت عربستان است و عربستان داعش را حمایت می کند و اسلام داعش آمریکایی است، اسلام وهابی است اسلام متحجره، لذا برادر عراقی و نور المالکی برای مقابل با اینها از آمریکا کمک نگیرید و نگویید اول آمریکا و اگر جواب نداد بعد ایران!

ما از آقای نورالمالکی میخواهیم تا روند اعزام بچه های حزب اللهی به عراق را تسهیل کند و اگر نکند  به هر شکلی و به طور غیر مستقیم جوانان ما وارد می شوند. قلب شیعه کربلا است و اینجا قانون جایگاهی ندارد! وقتی در یک جلسه 1700 نفر را داعش سر می برد این حرفا دیگر چیست؟ قانون کجاست؟

ما اینجا آمدیم که بگوییم  کربلا، سامرا و نجف تمام وجود ماست، تا انقلاب خمینی وجود دارد کور خواندن کسانی که فکر کنند شیعه ذلیل بشود و شیعه امروز در دنیا عزت دارد.

خط ما از اسلام آمریکایی جداست و هرچه به آخر الزمان نزدیک تر بشویم فاصله این دو اسلام بیشتر مشخص می شود. عربستان به اسرائیل برای فشار به ایران رو می اندازد .خاک بر سرتان که پول میدهید که شیعه بکشند؟ شهادت برای ما افتخار است و ما را از چیزی نترسانید که برای ما افتخار است.

اگر برادرهای عراقی ما اشتباه نمی کردند و به ارتش عراق اعتماد نمی کردند و از وجود آیت الله سیستانی بیشتر استفاده می کردند و مختدا و عمار حکیم را حفظ می کردند این مشکلات به وجود نمی آمد.اگر شما با محوریت مرجعیت جلو می رفتید این مشکلات به وجود نمی آمد.

 

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. مالکی باید مقتدا و عمار حکیم را حفظ می کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *