صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / سرویها : طبق قانون مجلس آستان قدس هم باید مثل سایرین به شهرداری عوارض بپردازد
طراحی سایت در مشهد

سرویها : طبق قانون مجلس آستان قدس هم باید مثل سایرین به شهرداری عوارض بپردازد

گروه مدیریت شهری: تنها یک روز پس از انتشار نامه سرگشاده حجت الاسلام لطفی که بحث پیگیری مطالبات شهرداری را از نهادهای مختلف و لغو مصوباتی که باعث گرانی و نارضایتی عموم شده است می گذرد که پیگیری این مطالبات و اظهار نظرات مسئولین در این زمینه آغاز شده است.

در همین زمینه رئیس شورای شهر مشهد در پاسخ به سوال خبرنگار سایت خبری تحلیلی مشهد تریبون در خصوص مطالبات میلیاردی شهرداری از آستان قدس رضوی و استفاده از این مطالبات برای هزینه حمل و نقل مردم، گفت :  با آستان قدس رضوی در خصوص اراضی رها شده و عوارضی که باید این نهاد بپردازد مذاکره می کنیم، البته در شورای سوم دیدگاهی بود که آستانه قدس نباید عوارض را پرداخت کند.

وی ادامه داد : ما قانونی از مجلس شورای اسلامی داریم که می گوید همه اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای زمین در محدوده شهری هستند باید عوارض بپردارند اما اینجا دو برداشت مختلف بود که به همین دلیل از همان مرجعی که قانون را تصویب کرده بود، استفساریه گرفتیم.

سرویها افزود: در این زمینه دایره ضوابط و مقررات شورای اسلامی در پاسخ به نامه ما اعلام کرده است که آستان قدس باید مثل سایرین به شهرداری عوارض بپردازد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این زمینه تیمی تشکیل دادیم تا محاسبات انجام شود.

____________________________________

کلیک کنید : نامه سرگشاده و صریح لطفی به همکارانش/نارضایتی عمومی در سال اول کار ما، بیشتر از سال ششم شورای سوم است

____________________________________

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *