صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / سرابی:شورای شهر و شهرداری درایت لازم برای هزینه کرد صحیح بودجه هفته مهدویت را دارند
طراحی سایت در مشهد

سرابی:شورای شهر و شهرداری درایت لازم برای هزینه کرد صحیح بودجه هفته مهدویت را دارند

گروه مدیریت شهری: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز درباره اعتبار اختصاص‌یافته به تشکل‌های مذهبی برای دهه مهدویت اظهار می‌دارد: شورای شهر و شهرداری، درایت لازم را درباره این موضوع دارند و بدون شک اعتبار اختصاص‌یافته به‎گونه‌ای هزینه خواهد شد که منافاتی با برنامه‌های مردمی نداشته  ، بلکه تقویت‌ کننده این برنامه‌ها باشد.
سعید سرابی در ادامه می‌افزاید: برنامه‌های نیمه شعبان باید با محوریت مردم برگزار شوند و بی‌تردید شهرداری مشهد این عنایت و توجه را خواهد داشت.
وی تأکید می کند: نوع هزینه‌کرد این اعتبار ٢میلیاردی به‌گونه ای خواهد بود که منافاتی با برنامه‌های مردمی نداشته و در کنار آن‌ها باشد.
سرابی با بیان اینکه با توجه به هجمه‌های فکری که در موضوع مهدویت در جامعه اتفاق افتاده است، تبیین معارف اسلامی در حوزه انتظار و فرهنگ مهدویت یکی از ضرورت‌هایی است که به‌صورت جدی در برنامه‎های شعبان دنبال خواهد شد، خاطرنشان می‌کند: تشکیل ستاد دهه مهدویت و هماهنگی میان سازمان‌ها و نهادهای دولتی و مردمی یکی از راهکارهایی است که از فعالیت‌های موازی‌کاری جلوگیری خواهد کرد.
وی یادآور می‌شود: جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌ها و نهادها در اجرای برنامه‌های دهه مهدویت، منافاتی با نفس تنوع برنامه‌ها که ابتکار سازمان‌های مختلف است، ندارد.
وی در پایان اظهار می‌دارد: امیدواریم در سال‌های آتی هماهنگی میان دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و مردمی بیشتر شود و به‌دنبال آن نیز شاهد ارتقای کیفیت برنامه‌های دهه مهدویت باشیم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *