صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / لطفی با انتقاد از عملکرد معاونت اقتصادی از ریاست کمیسیون اقتصادی شورای شهر استعفاء داد
طراحی سایت در مشهد

لطفی با انتقاد از عملکرد معاونت اقتصادی از ریاست کمیسیون اقتصادی شورای شهر استعفاء داد

گروه مدیریت شهری : شب گذشته علی اصغر لطفی از ریاست کمیسیون اقتصادی و مشارکت های شورای شهر مشهد استعفا داد و به جای وی علی اصغر نخعی راد به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب شد.

پس از جلسه کمیسیون اقتصادی، لطفی در جمع خبرنگاران گفت :

از روزی که بحث استعفاء اینجانب مطرح شد، برخی از سرمایه داران از این موضوع گلایه داشتند و مشخص بود که  بیشتر انتقادات سرمایه گزاران از معاونت اقتصادی شهرداری است، حتی بسیاری از سرمایه گزاران خواهان ایجاد یک دفتر رسیدگی به شکایت در شهرداری برای همین معاونت بودند.

وی ادامه داد :

معاونت اقتصادی سر خط نیست و این معاونت مشکل ساختاری و رفتاری دارد. عده ای در این مدت داد و بیداد کردند که سرمایه گزارها از مشهد فرار می کنند ؟ کجا می خواهند بروند؟  مشهد امن ترین شهر اسلامی برای سرمایه گزاری است.

این عضو شورای شهر مشهد افزود :

معاونت اقتصادی در سال جدید هیچ لایحه ای برای ما نفرستاد و اگر هم موردی فرستاده شده است، پر از ایراد بوده که ما این ایرادات را هرگز لاپوشانی نمی کردیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد :

آقای نخعی راد یک نیروی توانمند است که به عنوان مسئول کمیسیون انتخاب شدند و بنده به ایشان قول دادم که در نظارت عالیه کمک کنم تا کار ایشان سبک تر شود.

________________________________________

گفتنی است از شروع سال جدید علی اصغر لطفی بارها موضوع استعفاء خود را مطرح کرده بود که در نهایت پس از پافشاری بیش از حد وی دیشب تغییر مدیریتی در این کمیسیون حاصل شد. علی اصغر نخعی راد هم اکنون در کنار ریاست کمیسیون اقتصادی، مسئولیت نظارت عالیه شورای شهر مشهد و عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه را دارد.

________________________________________

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. شما وقتی نظرات رو تایید نمی کنید بعد انتظار دارید در فرهنگ مشهد تاثیرگذار باشید؟؟؟!!

  2. دوست عزیز نظراتی که همراه با تخریب و زیر سوال بردن افراد و همراه با تمسخر و تیکه پراکنی باشد در مشهد تریبون به هیچ وجه منتشر نمی شود. اگر به نظر شما انتشار یک چنین نظراتی باعث تاثیر در فرهنگ مشهد می شود، مطمئن باشید ما نظر مخالف شما را داریم. با سپاس از شما مخاطب عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *