صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر:نقد اعضای شورا و شهردار توسط تشکل های فرهنگی بسیار ضروی است
طراحی سایت در مشهد

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر:نقد اعضای شورا و شهردار توسط تشکل های فرهنگی بسیار ضروی است

گروه مدیریت شهری: علی اصغر لطفی رئیس کمیسیون اقتصادی و فرصت های سرمایه گزاری شورای شهر مشهد در گفت و گویی با خبرنگار مشهد تریبون در خصوص نامه اخیر تشکل های فرهنگی خطاب به مدیران شهری به اظهار نظر پرداخت.

رئیس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت ها اظهار کرد: امر به معروف را باید از اعضا شورای شهر، شهردار و سایر مسئولین شروع کرد و اینگونه نباشد که فقط چند نفر بد حجاب را نهی از منکر کنیم.

وی ادامه داد :اگر  اعمال ما مسئولین صحیح نباشد، منکر آفرین هستیم و این نامه و حتی بالاتر از آن در جهت نقد مسئولین، امری ضروری است، زیرا اگر یک چنین فشارهایی توسط این گروه ها به ما وارد نشود ما به طور تدریجی در زمان حل می شویم و به رکود می رسیم و احتمال فراموش کردن آرمان ها خواهد بود.

لطفی اذعان داشت : مردم به شعارها رای دادند و مطالبه این شعارها توسط آنها امری ضروری است و تشکل های فرهنگی مذهبی نماینده مردم محسوب می شوند.

این عضو شورای شهر ضمن تاکید بر این نکته که شهردار قبل از انتصاب خود به اعضای شورای شهر گفته بود که وارد حوزه اجرا نشوند، افزود : بنده چند سالی کار اجرایی کردم و از این بابت به شهردار حق می دهم، اما این موضوع را هم باید در نظر گرفت که مردم به ما رای دادند و ما ایشان را شهردار کردیم تا تحول آفرینی کنند و اگر قرار باشد این تحول آفرینی فراموش شود ما مذاکرات لازم را انجام می دهیم که البته شخص شهردار از ما زمان خواسته اند.

لطفی همچنین خاطر نشان کرد: در حال حاظر برخی  مدیران دوره قبلی شهرداری خود را از همه حزب اللهی تر نشان میدهند و ما متوجه بازی کردن نقش توسط آنها هستیم و این موضوع را به شهردار گفته ایم که باز هم از ما فرصت خواستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و امور اداری شورای اسلامی شهر در واکنش به اظهار نظر غلامرضا بصیری پور مبنی بر اینکه وارد کردن  فشار بر بدنه مدیریت شهری کار صحیحی نیست، بیان کرد: من این حرف آقای بصیری پور را قبول ندارم، مردم و تشکل ها باید مطالبه کنند و به صورت خوشبینانه میتوان سخن ایشان را اینگونه تفسیر کرد که  نباید افراد به دنبال سهم خواهی باشند، اما مطالبه گری بر مبنای ارزش مداری امری شایسته است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *