صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / تیم انتصابات نتوانسته تمام انتظارات رای دهندگان به اعضای شورا را برآورده سازد
طراحی سایت در مشهد

تیم انتصابات نتوانسته تمام انتظارات رای دهندگان به اعضای شورا را برآورده سازد

گروه مدیریت شهری :یکی از مخاطبین مشهد تریبون متن  و تصویری را در خصوص انتصابات شهرداری در اختیار ما قرار داده است که ما آن را به جهت تضارب آرا و ایجاد گفت و گو و بحث بیشتر در حوزه مدیریت شهری منتشر می کنیم.

این روزها در جلسات مختلف که با حضور اعضای شورا برگزار می گردد، یکی از مطالبات مردم از اعضای شورا ورود جدی به بحث انتصابات و برآورده کردن انتظاراتی است که پیش از ورود این افراد به شورا برای مردم ایجاد شده است.

ده ماه از انتخاب نمایندگان مردم می گذرد و از همان آغاز بنا به حساسیت ها و انتقادات، اکثر اعضای شورای شهر نظر به تحولات در حوزه های مختلف شهرداری از جمله موسسه شهرآرا و روابط عمومی داشتند. که این دو مهم با اقدام عزل مسئولین قبلی این دو مجموعه جامعه عمل به خود پوشاند.اما در قسمت دوم و نصب افراد که از حساسیت بسیار بالاتری برخوردار است، کار به گونه ای دیگر پیش رفت.

با نیم نگاهی به شعارها و گرایش های سبد آرای اعضا شورا و گفتمان جناب شهردار، این انتظارات افزون تر هم می شود. از سویی مطرح بودن چهره های قدر که تجربه، تخصص و تعهد را در کنار هم دارند این موضوع را مبرهن می سازد که تیم انتصابات که باید تحول عظیم را در دستور کار داشته باشد، در کمال ناباوری نتوانسته است انتظارات حامیان و قشری که به این اعضای شورا رای داده اند را برآورده سازد.

نویسنده: یاسین رضوی

گفتنی است سایر مخاطبین عزیز می توانند نظرات خود را در قالب یادداشت در موضوعات مدیریت شهری به ایمیل مشهد تریبون که در قسمت تماس با ما درج شده است، ارسال نمایند.

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. تیم انتصابات با گزینهایی که برای روابط عمومی و شهرارا روی میز داشت میتوانست شایستگی خود را در انتخاب مدیران نشان دهد

  2. چه توقعاتی ازاین شورا وشهرداری داریدپژمان کجایی که یادت بخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *