صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / 100 هزار تومان جریمه/خودروهایی که در پیاده رو پارک کنند، نقره داغ می شوند
طراحی سایت در مشهد

100 هزار تومان جریمه/خودروهایی که در پیاده رو پارک کنند، نقره داغ می شوند

گروه مدیریت شهری: رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه کمیسیون حمل و نقل شورا که به بررسی و اعلام نظر پیرامون لایحه شهرداری در خصوص دریافت حق‌الارض از مالکان خودروهای پارک شده در پیاده‌رو‌ها اختصاص داشت اظهار کرد: بر اساس لایحه ارسالی به شورای شهر، به شهرداری مشهد اجازه داده می‌شود برای پیشگیری از پارک خودرو‌ها در پیاده‌رو‌های سطح شهر و همچنین برخورد با مالکان خودروهای پارک‌شده در مقابل منازل، بنگاه‌ها و مغازه‌ها مبلغ یک صد هزار تومان به عنوان حق‌الارض از مالکان خودرو‌ها دریافت شود و باید یک ماه قبل از اجرای این موضوع اطلاع‌رسانی کند. 

وی ادامه داد: باید با طی مراحل قانونی چگونه نحوه وصول حق‌الارض مشخص و به اطلاع شهروندان برسد. 

معاون خدمات و محیط زیست شهرداریی شهرداری مشهد در این خصوص گفت: یکی از نارضاینی‌های شهروندان پارک خودرو‌ها در پیاده‌رو‌ها است که مانع رفت‌و‌آمد راحت شهروندان ‌می‌شود و این موضوع مصداق کامل صد معبر است. 

خلیل ا… کاظمی ادامه داد: پیشنهاد معاونت خدمات شهری این است که با اطلاع‌رسانی در بازه یک ماهه به شهروندان اعلام شود که اگر خودروهای خود را در پیاده‌رو پارک کنند مشمول جریمه خواهند شد.

طراحی سایت در مشهد

3 نظرات

  1. به وبلاگ من سری بزنید من از 12 سال پیش کلی قوانین به سازمانهای مختلف دادم هر کدام را که توانستند به نفع خودشان تغییر دهند , دادند و اجرا کردند و باقیش موند من اونموقع براشون نوشتم تا شهر ها هنوز گسترده نشده اند باید پار کینگ بسازید

  2. چه کسی قراره جریمه رو بنویسه؟

  3. هموطور …. هر کی بنویسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *