صفحه اصلی / تئاتر / مهشید شریفی: متن نمایشنامه “همه پسران من” انعطاف پذیر است
طراحی سایت در مشهد

مهشید شریفی: متن نمایشنامه “همه پسران من” انعطاف پذیر است

دبیرسرویس تئاتر محمدجوادآبجوشک: مهشید شریفی متولد ۱۳۶۸ است.وی از ۴ سال پیش در حال کار در تئاترمشهد می باشد و هم اکنون در نمایش «همه پسران من»نوشته میلر و به کارگردانی سیدحجت طباطبایی در کارگاه تئاتر شمایل به ایفای نقش می پردازد. وی در نمایش همه پسران من نقش آندیور را دارد.

شریفی در خصوص نقش و شخصیت خود در این نمایش به خبرنگار مشهد تریبون گفت:

این دختر درگیر یک سری از مشکلات شده است. البته پدر او هم دچار مسائل و مشکلاتی است که در نهایت  همه اعضا این خانواده درگیر این مشکلات می شوند.

مهشید شریفی در مورد نمایش نامه این اثر افزود:

نمایشنامه این کار بسیار جذاب و انعطاف پذبر است که میتواند تماشاچی را با خود همراه کند و خیلی از تماشاچیان می توانند با شخصیت ها همزاد پنداری نمایند.

وی در خصوص حضورش در تمرینات و ملحق شدن به گروه افزود:

من از اوایل آبان ماه به گروه اضافه شدم و تمرینات “همه پسران من” از اواخر مهر آغاز شده بود ومن در اوایل کار به این نمایش اضافه شدم.

95

شریفی همچنین در خصوص تئاتر مشهد اظهار کرد:

تئاتر مشهد  نسبت به شهرستان های دیگر از نظر سطح کاری بسیار  جلوتر است و به جرات می توانم بگویم بعد از تهران، مشهد یکی از بهترین شهرستان های کشور در زمینه فعالیت های تئاتری می باشد.

این بازیگر جوان تئاتر شهر مشهد در پایان خاطر نشان کرد:

اتفاقات خوبی در تئاتر مشهد رخ میدهد و من امیدوارم این اتفاقات خوب ادامه داشته باشد و مختص به یک بازه زمانی نباشد تا مشهد با قدرت بیشتری رو به جلو حرکت کند.

_____________________________

گفتنی است نمایش “همه پسران من” از ۲۵ فروردین به روی صحنه رفته است و تا ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ در مرکز تئاتر شمایل در ساعت۲۰ اجرا می شود.

مکان: مشهد، چهارراه کلاهدوز، بین سناباد ۴۵ و ۴۷، جنب پیش دبستانی خضراء، کارگاه تئاتر شمایل
_____________________________

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *