صفحه اصلی / ورزشی / واکنش دهنوی به دریافت های نجومی: 15 خانواده از کنار من نان میخورند/برای پایین ترین نقطه مشهد هستم
طراحی سایت در مشهد

واکنش دهنوی به دریافت های نجومی: 15 خانواده از کنار من نان میخورند/برای پایین ترین نقطه مشهد هستم

گروه ورزشی : چند روزی است که لیست ریز قراردادهای بازیکنان پرسپولیس توسط خبرگزاری ایسنا و وزارت ورزش رسانه ای شده است.

این لیست رقم های نجومی و دریافت های بالایی را نشان میدهد که موجب تعجب همگان شده است. نکته جالب دیگر این لیست مغایرت اطلاعات ارائه شده توسط باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ با قراردهای بازیکنان با باشگاه است که نشان می دهد مبالغ حقیقی به فدراسیون ارائه نشده است.

اما در این بین قاسم دهنوی بازیکن مشهدی تیم پرسپولیس شرایط جالبی دارد. طبق این لیست قرارداد 402 میلیون تومانی دهنوی به فدراسیون ارائه شده است اما قرارداد با باشگاه 1200000 میلیون تومان است. همچنین بر اساس این لیست دهنوی تاکنون 700 میلیون تومان دریافتی از باشگاه پرسپولیس داشته است.

اما پس از انتشار این لیست واکنش های مختلفی از سمت کادرفنی و بازیکنان این تیم صورت گرفت. این فوتبالیست مشهدی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای با خبرگزاری تسنیم در همین زمینه گفت : قرارداد من با پرسپولیس 800 میلیون است ولی هیچ پولی نگرفته‌ام. اگر 700 میلیون پول می‌گرفتم مریض نبودم که اعتراض کنم. تمام این اتفاقات تقصیر سعید شیرینی است چون او در قراردادها دست برده است. خدا، شیرینی را نبخشد که با کارهایش اسم همه ما را در دهان مردم انداخت.

وی افزود: با کدام رسید و سند این حرف را می‌زنند؟ به کدام حساب پول ریختند که من خبر ندارم؟ اگر 70 میلیون گرفته بودم که الان گرسنه نبودم. خسته شدم از بس از سید جلال حسینی و خلعتبری پول دستی گرفتم. اگر این همه پول گرفته بودم که ماشینم را نمی‌فروختم. چشم نداشتند ببینند که من ماشین خوب سوار می‌شوم و چشمم زدند.

این بازیکن مشهدی ادامه داد : مال دنیا برای این دنیا است و باید دست خالی زیر خاک برویم و آخر هم مورچه‌ها ما را می‌خورند. از کنار من 15 خانواده نان می‌خورند اما بدون سر و صدا کار می‌کنم چون می‌گویم مال دنیا برای من نیست و باید همه استفاده کنند. بچه جردن نیستم و دهاتی‌ام و خانواده پرجمعیتی داریم. من برای پایین‌ترین نقطه مشهد هستم ولی با صداقت کار می‌کنم.

به نظر می رسد همان طور که دهنوی گفت در باشگاه پرسپولیس افرادی در قراردادها دست بردند و چند نوع قرارداد وجود دارد. دهنوی مدعی است قرارد او 800 میلیون تومان است در صورتی که لیست منتشر شده مبلغ 402 یا 1200000 تومان را نشان می دهد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *