صفحه اصلی / سیاسی / شورای عالی امنیت ملی و نماینده مشهد از هم شکایت کرده اند!
طراحی سایت در مشهد

شورای عالی امنیت ملی و نماینده مشهد از هم شکایت کرده اند!

گروه سیاسی: جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با  اشاره به نطق سه دقیقه ای خود در اسفند سال گذشته در صحن مجلس در گفت و گو با خبرنگار بولتن نیوز گفت:‌در نطق مذکور اینجانب انتقاداتی از مذاکرات هسته ای توافقنامه ژنو و همچنین مسائل هسته ای مطالبی را مطرح کردم و خطاب به روحانی گفتم که سیاست های دولت چرا اینگونه شد‌ که علاوه بر تشدید تهدیدات بیگانگان زبان دو سانتی آنها ده متر درازتر شده است.

وی افزود:‌بعد از این نطق، شورای عالی امنیت ملی از اینجانب شکایت کرده و شکایت آنها به مجلس ارسال و طبق آئین نامه داخلی مجلس به هئیت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس ارجاع شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید براینکه امروز چهارشنبه از این شکایت مطلع شده است، گفت:هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس طبق قانون این شکایت را بررسی خواهد کرد و از آنجا که اتهامات مطرح شده در راستای ایفای وظیفه نمایندگی اینجانب و نطقم در صحن مجلس بوده، قطعا پاسخ منفی به این شکایت داده می شود.

کریمی قدوسی افزود:بعد از شکایت شورای عالی امنیت ملی، اینجانب نیز از مسئول شکایت کننده دراین نهاد به کمیسیون اصل 90 مجلس شکایت کردم و خواستار رسیدگی به شکایت خود هستم.

وی گفت:‌شکایت اینجانب از شورای عالی امنیت ملی در کمیسیون اصل 90 در حال رسیدگی است که این کمیسیون در روزهای آینده با دعوت از فرد مسئول در شورای عالی امنیت ملی و با حضور اینجانب به شکایتم رسیدگی خواهد کرد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *