صفحه اصلی / تئاتر / هرآنچه در صحنه تئاتر مشهد در فروردین و اردیبشهت ماه 93 خواهیم دید‎
طراحی سایت در مشهد

هرآنچه در صحنه تئاتر مشهد در فروردین و اردیبشهت ماه 93 خواهیم دید‎

محمد جواد آبجوشک – دبیر سرویس تئاتر : با آغاز سال جدید و بهار شاهد بهاری دیگر در صحنه تئاتر مشهد خواهیم بود و در فروردین واردیبهشت ماه شاهد نمایش هایی در سالن های مشهد خواهیم بود که بدین شرح می باشد:
1- علایم حیاتی در کره مریخ:
این نمایش به نویسندگی وکارگردانی صحرا رمضانیان از ۲۰ فروردین ماه تا ۵ اردیبهشت ماه 93 (هرشب به جز شنبه ها) در ساعت 18 در سالن بهار واقع در پارک ملت  اجرا می شود.در این نمایش بازیگرانی همچون  امیر بهادر اورعی، مهدی ضیاء چمنی, نازنین تفضلی به ایفای نقش می پردازند.گفتنی است این نمایش کاری از کروه نیمکت می باشد.
2- لبخند بزن هاگ:
این نمایش به نویسندگی هادی پیروی و احسان روحی و به کارگردانی احسان روحی از 24 فروردین تا ۱۲ اردیبهشت ماه 93 در ساعت 20 در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد واقع در پارک ملت مجتمع فرهنگی وهنری امام رضا(ع) به روی صحنه خواهد رفت.در این نمایش بازیگرانی چون امیر احسان امیر پور، جلال کریم زاده، کتایون محمودی فر، علی اسماعیل زاده، محمد بهاران، سمیه قاسمی، نوشین نوروز زاده، مهدی بهشتی نسب، محسن محمدی، شکوفه علیزاده، مصطفی نظریان، نیلوفر کاظمی و علی ساقی به ایفای نقش می پردازند. این نمایش کاری از گروه سالار می باشد.
3- شاه میمیرد:
این نمایش براساس نمایشنامه ای از اوژن یونسکو به نویسندگی و کارگردانی عباس رثایی  از ۲۶ فروردین ماه ساعت 18 در تالار عروسکی واقع در مجتمع فرهنگی وهنری امام رضا(ع) اجرا خواهد شد و در این نمایش بازیگرانی همچون محمد رضا یعقوبی، حسین شیبانی، لیلا بیوک و عباس رثایی می باشند. لازم به ذکر است این نمایش بصورت عروسکی به اجرا در می آید.
4- همه پسران من:
این نمایش به نویسندگی آرتور میلر و کارگردانی سیدحجت طباطبایی در فروردین و اردیبهشت ماه در کارگاه نمایش شمایل اجرا خواهد شد.
در این نمایش بازیگرانی چون:سیدرضا کمال علوی ، مریم رحمتی ، بهروز ارمغان ، مهشید شریفی ، مهرداد رجبی خامسی، پویا حقیقی ،محمدخوش خلق، سارا کشمیری، آیدا کوهستانی، فاطمه لگزایی، شیده یزدانی و سیده پرنیان طباطبایی به ایفای نقش می پردازند.زمان دقیق اجرا این نمایش متعاقبا اعلام خواهد شد.
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *