صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / شهردار مشهد : 751 متكدي در طرح استقبال از بهار از سطح شهر جمع آوری شدند
طراحی سایت در مشهد

شهردار مشهد : 751 متكدي در طرح استقبال از بهار از سطح شهر جمع آوری شدند

گروه مدیریت شهری:   امروز صولت مرتضوي در نوزدهمين جلسه علني چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر مشهد به ارائه گزارشي در خصوص عملكرد خود در باب زرح استقبال از بهار پرداخت و اظهار كرد: بهار امسال بهار فاطمي بود و فضاآرايي مطلوبي به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) صورت گرفت.

وي با اشاره به نصب 87 المان در آستانه نوروز در سطح شهر افزود: ترميم و جابه‌جايي 30 المان ديگر نیز در این ایام صورت گرفت.

شهردار مشهد به كاشت 9 ميليون شاخه و بوته گل در این ایام در مشهد اشاره كرد.مرتضوی  لكه‌گيري و آسفالت‌ معابر، جمع‌آوري 751 متكدي از سطح شهر، 1500 مورد حصاركشي پروژه‌هاي عمراني، رفع سد معبر و ساماندهي مشاغل شهري، اجراي 3500 متر مربع نقاشي ديواري و 870 متر مربع نقاشي ديواري برجسته و … را برخي از اقدامات شهرداري در طرح استقبال از بهار عنوان كرد.

شهردار مشهد  با اشاره به اینکه امسال در مشهد در قیاس با سال گذشته دو میلیون بوته گل بیشتر کاشته شد، اظهار کرد: در بحث خدمات کاشت گل، 9 میلیون کاشت گل دائمی و فصلی را داشته‌ایم که در قیاس با سال گذشته دو میلیون افزایش داشته و نکته مهم این است که در توزیع و کاشت گل‌ها عدالت و توازن در سطح شهر مورد توجه بوده است.

شهردار مشهد پروژه خط دو قطار شهري را «به گِل‌نشسته» توصيف كرد و افزود: با تلاش مديريت شهري مباني قرارداد اين پروژه اصلاح و مجوزهاي لازم براي تامين منابع آن اخذ و بخشي از اين منابع در سال گذشته محقق شد و قرار است مابقي آن تا انتهاي فروردين محقق شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *