صفحه اصلی / سیاسی / معاون استاندار خراسان رضوی به دیدار خانواده مرزبانان ربوده شده مشهدی رفت
طراحی سایت در مشهد

معاون استاندار خراسان رضوی به دیدار خانواده مرزبانان ربوده شده مشهدی رفت

گروه سیاسی : امروز علی اصغر رشید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با خانواده ی مرزبانان ربوده شده مشهدی، سجاد زاهانی، محمد نظامی و جمشید تیموری، دیدار کرد.
رشید در این دیدار که با حضور فرمانده ی انتظامی و جانشین فرمانده ی مرزبانی استان همراه بود، با بیان اینکه پس از انجام این اقدام تروریستی تلاش های گوناگونی در سطوح مختلف بین المللی، کشوری و استانی توسط مسوولان، جهت آزاد سازی مرزبانان ربوده شده صورت گرفته است، گفت: این اقدامات کماکان تا حصول نتیجه ی نهایی توسط نیروهای سیاسی، امنیتی، انتظامی و مرزبانی دنبال می شود.
وی با اشاره به پیگیری های مکرر رییس جمهور محترم و وزارت کشور، افزود: به همین منظور در آینده ی نزدیک وزیر کشور با مسوولان پاکستانی دیدار خواهد کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: این روند از سوی وزارت خارجه نیز همچنان ادامه دارد به گونه ای که منجر به صدور بیانیه ی محکومیت این اقدام تروریستی از سوی بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد شد.
رشید خاطر نشان کرد: موضوع آزاد سازی مرزبانان در سفرهای متعدد مقامات پاکستانی به استان، نیز پیگیری شده و اقدامات لازم در این خصوص صورت گرفته است.
وی ابراز امیدواری کرد: با اعتماد به خدمتگزاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به زودی زمینه ی آزاد سازی این عزیزان فراهم شود.
گفتنی است خانواده های مرزبانان ربوده شده که مورد عنایت ویژه ی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به عنوان نماینده ی استاندار قرار گرفتند، ضمن تقدیر از پیگیری های مجدانه ی استاندار محترم و مسوولان استانی، انتظارات خود در این خصوص را ابراز داشتند.

برگرفته از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *