صفحه اصلی / سیاسی / جیش‌العدل: یک سرباز دیگر را در 13 فروردین ماه می کشیم
طراحی سایت در مشهد

جیش‌العدل: یک سرباز دیگر را در 13 فروردین ماه می کشیم

گروه سیاسی: دقایقی پیش خبری منتشر شد که بسیار دردناک بود. گروهک تروریستی جیش العدل، که خود را شاخه ایرانی القاعده می داند، پس از اعلام خبر اعدام جمشید دانایی فر، یکی از پنج مرزبان سیستانی ایران تاکید کرد روز ۱۳ فروردین، یکی دیگر از سربازان ربوده شده را نیز به شهادت خواهد رساند.

این گروهک که ادعا کرده تحت فرماندهی یک فرد هندی – پاکستانی برای آزادی بلوچستان ایران مبارزه می کند، خواستار حمایت نکردن ایران از سوریه، لبنان و عراق و آزادی همه زندانیان بلوچ، کرد و عرب، به ویژه تجزیه طلب های مسلح شده و تاکید کرده که پیکر جمشید دانایی فر را در ازای تحویل گرفتن اجساد ۵۰ تن تحویل خواهد داد.

حمایت ایران از سوریه، حزب الله و عراق سال ها است در رسانه های صهیونیستی امریکا، اروپا و برخی کشورهای عربی مطرح می شود و در سال های اخیر نیز، وهابیون و تمام شاخه های القاعده مدعی هستند علت شکست هایشان در این سه کشور، حمایت های ایران است و امریکا نیز به همین علت، جرات نکرد تهدید حمله نظامی به سوریه را عملی کند.

روشن است که درخواست نخست جیش العدل، برگرفته از ادعاهای القاعده و حامیان غربی-عربی آنها است، اما به نظر می رسد؛ پیشنهاد معاوضه پیکر شهید دانایی فر با ۵۰ جسد، ابتکار خود جیش العدل باشد.

این گروهک در اطلاعیه های خود، سربازان بلوچ ایرانی را جنایتکار توصیف می کنند. پس از متلاشی شدن گروهک عبدالمالک ریگی، وهابیون و القاعده، تلاش کردند با مطرح کردن گروهکی به نام جیش العدل، دامنه جنایات و وحشیگری های خود را به مرزهای ایران گسترش دهند.

به گزارش مشهد تریبون سه تن از 4 مرزبان باقی مانده در پاکستان مشهدی هستند و امروز 7 فروردین ماه تجمعی را مردم مشهد در مقابل کنسولگری پاکستان برای تحت فشار قرار دادن دولت آن کشور برگزار کردند.گزارش تجمع امروز را می توانید از اینجا بخوانید .

منبع : بولتن نیوز

طراحی سایت در مشهد

6 نظرات

  1. شنیدم مسئولین شهادت شهید دانایی فرو تایید نکردن؟امیدوارم همین طور باشه

  2. اسم حیوون رو اینا گذاشت نه ادم

  3. گل بود به سبزه هم نیز آراسته شد !!

  4. القاعده یعنی حیواناتی انسان نما!

  5. خداااااااااااااااااااااااااااااااااااایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

  6. این سربازها مثل اربابشون حسین مظلومن طفلیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *