صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / استاندار خراسان رضوی:شهرداری با کاشت 9 میلیون بوته گل، بهار را به شهر آورده است
طراحی سایت در مشهد

استاندار خراسان رضوی:شهرداری با کاشت 9 میلیون بوته گل، بهار را به شهر آورده است

گروه مدیریت شهری: روز 29 اسفند ماه 1392 استاندار خراسان رضوی، فرماندار و شهردار مشهد به همراه جمعی از مدیران شهری طی بازدیدی آمادگی شهر را برای استقبال از بهار محک زدند. در این بازدید استاندار جدید خراسان رضوی در مصاحبه ای اعلام رضایت کامل خود را از شهرداری مشهد و اقدامات شهردار برای طرح استقبال از بهار اعلام کرده است. مصاحبه علیرضا رشیدیان برگرفته از سایت اطلاع رسانی شهرداری مشهد در ادامه آمده است. 

علیرضا رشیدیان در حاشیه بازدید از طرح استقبال از بهار با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار 93 اظهار کرد: در حال حاضر تمام دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین مردم مشهد مقدس و خراسان رضوی آمادگی هر ساله خودشان را با همت بیشتری برای استقبال از زائران حضرت رضا(ع) سامان بخشیده‌اند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به حوزه اسکان زائران افزود: در زمینه اسکان زائران نوروزی کار گسترده‌ای صورت گرفته است و شهرداری مشهد کمپ غدیر را برای استقبال از زائران آماده کرده و خوشبختانه با توجه به تجربیات گذشته کیفیت این کمپ را هم ارتقا داده‌اند.
رشیدیان با اشاره به کاشت 9 میلیون بوته گل در سطح شهر مشهد مقدس نیز گفت: با توجه به اینکه امسال، سال کم آب، سرد و خشکی را داشتیم شاید درختان به موقع سبز نشوند اما با همتی که شهردار و زحمت کشان شهرداری داشتند و با کاشت بیش از 9 میلیون بوته گل، بهار را به شهر آوردند.
استاتاندار خراسان رضوی تصریح کرد: امیدواریم فرش‌های گلی که در سطح شهر آماده شده است فضای چشم‌نوازی را برای زائران فراهم کند.با همتی که جناب آقای مرتضوی در شهرداری مشهد داشته‌اند، در حوزه آماده‌سازی فنی شهر اعم از آسفالت خیابان‌ها و جمع‌آوری نازیبایی‌ها و غیره اقدامات خوبی صورت گرفته است.
رشیدیان در پایان خاطر نشان کرد: همچنین با توجه به اینکه امسال ایام فاطمیه را هم در نوروز داریم و با رعایت این مسئله المان‌هایی که انتخاب شده زیبا و چشم نواز است و صحنه خوبی برای زائران و مسافران فراهم کرده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *