صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / مرتضوی شهردار مشهد:حضرت فاطمه با شادی شیعیان شاد خواهد بود/افزایش 22 درصد گل آرایی در سطح شهر
طراحی سایت در مشهد

مرتضوی شهردار مشهد:حضرت فاطمه با شادی شیعیان شاد خواهد بود/افزایش 22 درصد گل آرایی در سطح شهر

مدیریت شهری: دیروز پنج شنیه 22 اسفند ماه مراسم رونمایی از نخستین المان طرح استقبال از بهار 93 موسوم به بهار فاطمی برگزار گردید.

در این مراسم صولت مرتضوی شهردار مشهد پیش از رونمایی از این یادمان سخنانی را مطرح کرد. مرتضوی ضمن بیان اینکه مشهد نیز باید برای پذیرایی از 5 میلیون زائر منظر و سیمایی آراسته داشته باشد تاکید کرد : جامعه هنری بر گردن مدیریت اجرایی شهر حق دارد و شهرداری و شهروندان گرامی همه به کمک هم باید کاری بکنند که فضای شهر زیبا و در سیما و منظر شهر شادابی ایجاد شود که همین مسئله به سلامت روان کمک می کند.

شهردار مشهد افزود: مشهد در آستانه بهار با سیمایی متناسب به پیشواز زائران و مجاوران خواهد رفت و مسئولان فرهنگی مشهد کار خود را به خوبی انجام دادند.

مرتضوی ادامه داد : نتیجه زحمات هنرمندان و هنرهای فاخری که طراحی و به صورت المان ارائه می شود در عمق جان شهروندان تاثیرگذار خواهد بود  و با رونمایی از اولین المان  فاطمی با عنوان کعبه عشق به استقبال بهار 93 خواهیم رفت.

شهردار مشهد در ادامه تصریح کرد: امسال بهار با ایام شهادت بانوی آب و آیینه همراه است و حضرت فاطمه (س) نیز زیبایی ها را دوست داشت و همچنین با شادی شیعیان و مسلمانان شاد خواهد بود.

شهردار مشهد همچنین اظهار داشت: ارائه خدمات و فعالیت های خدمات و محیط زیست شهر بسیار مهم است و کاشت 9 میلیون بوته گل نیز امسال در سطح شهر بسیار ارزشمند و زیبا است و نسبت به گذشته 22 درصد  گل آرایی سطح شهر مشهد افزایش داشته است.

_________

جواد حکم آبادی

________

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *