صفحه اصلی / تئاتر / ورود ناگهانی کارگردان تارشیشه ای بر روی صحنه‎/حامد وکیلی: این دلش تنگ شده برای صحنه
طراحی سایت در مشهد

ورود ناگهانی کارگردان تارشیشه ای بر روی صحنه‎/حامد وکیلی: این دلش تنگ شده برای صحنه

سرویس تئاتر: ساعت 16:26 دقیقه روز 20 اسفند ماه مکالمه ای با کیوان صباغ برای هماهنگی جهت عکاسی نمایش داشتم که وی در خصوص سوپرایزی در نمایش امشب صحبت کرد. اما به طور دقیق سوپرایز را بازگو نکرد. وی  این سوپرایز را  فقط به عوامل و بازیگران خود الاع داده بود. اما همه کنجکاو بودند تا سوپرایز کیوان صباغ را ببینند.
نمایش تار شیشه ای ساعت 19:45  آغاز شد. تا اواسط نمایش پیش رفتیم که ناگهان کیوان صباغ کارگردان تار شیشه ای بر روی صحنه حضور یافت و با ابتکاری خارق العاده به هنرنمایی پرداخت.
ندا محمدی ،محمد جهانپا و حامد وکیلی بازیگرانی که در روی صحنه با این واقعه روبرو شدند لحظه ای شگفت زده شده و عجب کردند. کیوان صباغ شروع به بداهه گویی در روند نمایش کرد و ندا محمدی با چهره ای خندان وشگفت زده در  قسمتی از صحنه نشست و بعد از طبیعی شدن موضوع، خود را وارد روند نمایش کرد.محمد جهانپا و حامد وکیلی به بداهه گویی با کیوان صباغ نمایش را به خوبی ادامه دادند.
صباغ  در غالب یک نامه رسان وارد صحنه شد و نامه ای آورد و به گفتن دیالوگ هایی که شخصیت شیطان نمایش را رسوا تر می نمود پرداخت. او  اشاره به زنبور بودن شخصیت شیطان(حامدوکیلی) کرد و همچنین حامد وکیلی در ادامه نمایش خطاب به کیوان صباغ به کنایه میگفت: آقا این دلش تنگ شده برای صحنه

بعد از گذشتن لحظاتی و خروج کیوان صباغ نمایش بصورت طبیعی ادامه یافت.
لازم به ذکر است کیوان صباغ در  پایان نمایش به اضافه شدن این بخش نسبت به نمایش های گذشته برای تماشاچیانی که نمایش را ندیده بودند اشاره کرد.
کیوان صباغ با حضور ناگهانی اش در صحنه خاطره ای به یاد ماندنی در تار شیشه ای بر جای گذاشت.

____

تصویر : محمد جواد عبدی –  گزارش : محمد جواد آبجوشک

____

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *