صفحه اصلی / نقاشی / نقاشی های تزئینی ثمینه کاملان و پروانه فرداد در نگارخانه سروش مشهد+ تصاویر
طراحی سایت در مشهد

نقاشی های تزئینی ثمینه کاملان و پروانه فرداد در نگارخانه سروش مشهد+ تصاویر

گالری مشهد تریبون : نمایشگاه نقاشی های تزئینی گروه قاصدک متشکل از زوج هنری ثمینه کاملان و پروانه فرداد از 10 اسفند ماه در نگارخانه سروش مشهد واقع در خیابان فلسطین 1 آغاز به کار کرده و تا 15 اسفند ماه ادامه دارد.

ثمینه کاملان و پروانه فرداد فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشکده علمی کاربردی هستند که حدودا 12 سالی می شود که به صورت حرفه ای وارد عرصه نقاشی شده اند.این نمایشگاه چهارمین نمایشگاه این زوج هنری است و اولین نمایشگاه آنها در سال 86 برگزار شده است.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه ثمینه کاملان به خبرنگار ما گفت :

ما با توجه به پروژه دانشگاه خود توانستیم بیشتر کار ویترای را یاد بگیریم و بعد از دانشگاه هم سعی کردیم ویترای را دامه دهیم. کارسنتی با استفاده از شیشه را گسترش داده و آن را  روی بوم و چوب آوردیم. همچنین سعی کردیم از نگاره های سنتی ایران در طرح های خود استفاده کرده و تابلوهایی درست کنیم که تلفیقی از مدرنیته و سنت باشد تا در منازل امروزی به عنوان یک اثر تزئینی قابلیت استفاده داشته باشد.

وی در خصوص ویژگی آثار این نمایشگاه افزود :

بیشتر قالب آثار این نمایشگاه  ترکیب مواد است. از پودر، پسب چوب، ریزه سنگ های تزئینی، آینه و  پارچه در این آثار استفاده شده است که در بین کارهای خود آثار کاربردی هم داریم که بعضی از آنها کارکرد آینه را هم در کنار خصوصیت تزئینی خود دارند.

شما در ادامه می توانید تصاویری از نمایشگاه را ببینید.

IMG_9865

IMG_9894

IMG_9889

IMG_9890

IMG_9891

IMG_9860

IMG_9896

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *