صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان : شورای شهر مشهد ترکیب بی نظیری در حوزه فرهنگ است
طراحی سایت در مشهد

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان : شورای شهر مشهد ترکیب بی نظیری در حوزه فرهنگ است

مدیریت شهری: دیروز مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده خبر مشهد در سینما اصغر زاده مشهد برگزار گردید. یکی از سخنران های اصلی این مراسم سید سعید سرابی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

سعید سرابی در این برنامه اظهار کرد :

جایگاه حوزه خبری مشهد مرهون تلاش های آقای فیاضی است و فعالیت های بی دریغ ایشان نتایج مثبتی در پرورش استعداد ها و نخبگان خبری مشهد داشته است و امیدوارم به برکت حضور ایشان در این سمت شاهد اقدامات ارزشمند در پیشرفت حوزه رسانه باشیم.

سرابی همچنین  ترکیب این دوره شورای اسلامی شهر مشهد را ترکیبی بی نظیر در حوزه فرهنگ دانست و افزود: 

همه این اعضای شورای چهارم عنایت ویژه ای به فرهنگ و رسانه دارند و امیدواریم که مشکلات دانشکده خبر با عنایات این ترکیب برطرف شود .

سرابی همچنین در پاسخ به درخواست های مجری مبنی بر کمک به دانشکده توسط اداره ارشاد بیان کرد:

از ما نباید مکان برای دانشکده بخواهید. بلکه باید از ما این درخواست را داشته باشید که میزبان شما در برنامه های فرهنگی باشیم . مثلا برای دانشجویان برنامه های تئاتر و موسیقی زنده برپا کنیم.سرابی همچنین در این برنامه گفت که می تواند برای دانشجویان دانشکده خبر  آخر همین هفته در سینما اصغر زاده یک فیلم از آثار جشنواره فیلم فجر را اکران خصوصی کند.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه اذعان داشت:

 از آقاي فياضي خواهش دارم كه انشاالله زمينه هاي بهتری براي بهره وري از استعدادهای موجود در این دانشگاه را ایجاد کند و ما اکروز شاهد هستیم که به برکت حضور آقای فیاضی در راس این دانشکده پس از سه ترم پذیرش دانشجو صورت میگیرد و چنین مراسمی با حضور پررنگ مسئولین برگزار می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:

بنده  به همراه همكارم آقاي مسگراني كه در اينجا حضور دارند با تمام توان خود از ظرفيت هاي موجود برای تعامل با دانشکده خبر  استفاده   خواهيم كرد تا انشالله نتیجه فعالیت این دانشکده منجر به تحقق فرمايشات مفام معظم رهبري شود. رهبری همیشه  نگاه ويژه اي به خبر و رسانه داشته اند  و آن را خط مقدم مبارزه با دشمنان مي دانند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *