صفحه اصلی / هنر / گالری تریبون آغاز به کار کرد /تمامی اخبار و اطلاعات گالری های مشهد را اینجا ببینید
طراحی سایت در مشهد

گالری تریبون آغاز به کار کرد /تمامی اخبار و اطلاعات گالری های مشهد را اینجا ببینید

گروه هنری : سایت خبری مشهد تریبون تنها رسانه ای است که در شهر مشهد پوشش کاملی بر روی رویدادهای هنری و به ویژه نمایشگاه های هنری در گالری های مشهد می دهد. مشهد تریبون علاوه بر روایت خبر، گزارش تصویری و مصاحبه هم از نمایشگاه های مختلف تهیه می کند.تا به امروز این رسانه در عمر کمتر از 130 روزه خود توانسته تا 57 نمایشگاه  را در گالری های مختلف شهر مشهد پوشش کامل متنی و تصویری بدهد. هنرهای تجسمی شامل نقاشی، عکاسی و کلاژ از جمله موضوعات این نمایشگاه بوده اند ضمن آنکه نمایشگاه های مد و لباس و همچنین آثار برجسته دستی هم در پوشش این سایت قرار گرفته است.

لذا با توجه به عدم وجود یک رسانه در شهر مشهد که به صورت تخصصی به موضوعات گالری ها بپردازد، مشهد تریبون با پیشنهاد برخی از هنرمندان و گالری دارهای عزیز بخشی از سایت خود را به این موضوع اختصاص داده و از این پس با انسجام بیشتری به عنوان تنها رسانه ای که در این فضا پوششی جدی را ایجاد می کند، حضور خواهد داشت. شما از این به بعد می توانید تمامی اخبار و اطلاعات گالری های هنری شهر مشهد  در رشته های نقاشی، عکس، مد و لباس و  سایر هنرهای تجسمی را  در صفحه “ گالری تریبون”   ببینید. برای شروع به کار این صفحه، ما ۴ بخش عکس، نقاشی، مد و لباس و سایر هنرهای تجسمی را در نظر گرفتیم که شما برای آگاهی از اخبار و اطلاعات هریک از بخش ها تنها کافی است بر روی بخش مربوطه در همان صفحه کلیک نمایید تا به صفحه مورد نظر بروید.

این صفحه از اینجا و بنر طراحی شده در  سمت راست و بالای صفحه اصلی و داخلی سایت قابل دسترسی است .

همچنین گالری دارها و صاحبان نمایشگاه ها می توانند برای تبلیفات در این صفحه و صفحات داخلی و اصلی  سایت مشهد تریبون  با شماره ۰۹۱۵۹۰۹۴۷۴۵ و  ایمیل mashhadtribube@gmail.com تماس حاصل نمایند.

در  پایان از همه هنرمندان، علاقه مندان به هنر و گالری های دارهای عزیز درخواست می شود تا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در راستای پوشش اخبار نمایشگاه های شهر یاری نمایند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *