صفحه اصلی / سینما / علی بکائیان بازیگردان پنج شنبه آخر ماه: رکورد فیلمبرداری ایران را در فیلمبرداری 35 میلیمتری زدیم
طراحی سایت در مشهد

علی بکائیان بازیگردان پنج شنبه آخر ماه: رکورد فیلمبرداری ایران را در فیلمبرداری 35 میلیمتری زدیم

سرویس سینما : فیلم ” پنج شنبه آخر ماه” چند روزی است که در مشهد بر روی پرده است.

کار بازیگردانی و  برنامه ریزی این فیلم را علی بکائیان یکی از بازیگران سریال یوسف پیامبر در نقش کائن معبد بر عهده دارد. بکائیان همچنین به عنوان بازیگردان در فیلم پاوه هم سابقه فعالیت دارد.

در حاشیه اکران فیلم ” پنج شنبه آخر ماه” در سینما هویزه مشهد علی بکائیان به خبرنگار ما گفت :

من برای انتخاب بازیگر، بازیگردانی، برنامه ریز و دستیار کارگردان به این پروژه دعوت به کار شدم. پس از آن ما سریعا پیش تولید را آغاز  کرده و انتخاب بازیگر صورت گرفت.  تمام تلاش ما این بود که این کار زودتر جمع شود و البته این زمان کم به کیفیت اثر هم ضربه نزد. این فیلم پتانسیل این را داشت که زود جمع بشود زیرا 80 درصد لوکیشن ها در یک منزل مسکونی بود و تعداد بازیگران هم نهایاتا به 10 نفر می رسید.

وی ادامه داد :

ما در این پروژه رکورد فیلمبرداری ایران را در فیلمبرداری 35 میلیمتری زدیم و کار 16 روزه جمع شد که این موضوع برای خیلی ها از جمله مدیران فارابی جای تعجب داشت.

بکائیان در پایان خاطر نشان کرد:

محتوا این فیلم خیلی لایه های زیرینی برای کشف ندارد و  کاملا مشخص است. حرف ما در این فیلم این است که جوان هایی  در این کشور داریم که شاید  ظاهر نه چندان خوشایندی داشته باشند، اما در اصل آنها پاک هستند و از طرفی این فیلم نشان می دهد که اگر روحانیت خود را به جوان ها نزدیک کند نتایج خوبی حاصل می شود.

عکس از محمد جواد آبجوشک

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *