صفحه اصلی / گزارش تصویری / جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور معاونت هنری ارشاد در مشهد آغاز به کار کرد
طراحی سایت در مشهد

جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور معاونت هنری ارشاد در مشهد آغاز به کار کرد

سرویس هنری: امروز سه شنبه نمایشگاه آثار بخش بین الملل ششمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در نگارخانه میرک مجتمع فرهنگی و هنری صاحب الزمان (عج) با حضور سید حمید طباطبایی معاونت هنری و سینمایی اداره کل ارشاد خراسان رضوی افتتاح گردید.

در این نمایشگاه 45 اثر از آثار بخش بین المللی جشنواره از سمت دبیرخانه جشنواره در تهران برای مشهد ارسال شده است و این آثار در 4 بخش پوستر، کاریکاتور، تصویر سازی و عکس از سری آثار بین الملل انتخاب شده اند.

حمید طباطبایی پس از بازدید از این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت :

این نمایشگاه از محتوای بسیار خوبی برخوردار است .آثاری که در بخش های عکاسی، تصویر سازی، پوستر و کاریکاتور به لحاظ پیام  و معنا از بار ارزشی زیادی برخوردار هستند و واقعا بدون بزرگ نمایی می توان گفت که درباره هریک از این آثار مدت ها می توان حرف زد.این آثار ساده و معمولی نیستند و در یک  تحلیل محتوایی به این نتیجه می رسیم که هنرمندان پشت این آثار دارای یک ذهن پویا بوده اند.

معاونت هنری ارشاد ادامه داد :

این اولین دوره جشنواره آثار تجمسمی در بخش بین الملل در مشهد است و ما شاهد حضور آثار فاخری در جشنواره هستیم. ما قصد داریم از دریچه هنر معنویت را به مردم در پایتخت معنوی معرفی کنیم و در این زمینه قصد داریم برای سال بعد نمایشگاه بهتری را با تعداد بخش های بیشتر برگزار کنیم.

طباطبایی در پایان خاطر نشان کرد:

ما باید به سمتی برویم که در آینده فقط نمایش دهنده آثار نباشیم و خودمان نمایشگاه آثار تجسمی را برگزار کرده و استعداد شهر مشهد را به همگان نشان دهیم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *