صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / شاه مرادی بازیگر مشهدی معراجی ها : فیلم به دلیل کمبود زمان پخته نشده بود
طراحی سایت در مشهد

شاه مرادی بازیگر مشهدی معراجی ها : فیلم به دلیل کمبود زمان پخته نشده بود

سرویس سینما : امروز فیلم معراجی های مسعود ده نمکی در مشهد اکران شد و با استقبالی کمتر از اخراجی ها رو به رو گردید. در همین زمینه در حاشیه جشنواره فیلم فجر مشهد مصاحبه ای با ماشاء الله شاه مرادی بازیگر مشهدی این فیلم داشتیم.

شاه مرادی که سابقه بازی در اخراجی های 3 را هم دارد به خبر نگار ما گفت:

فیلم معراجی ها و اخراجی ها یک کارگردان دارد و بازیگران و حس و حال کار هم تقریبا یکی است. اما این حس و حال برای کار اخراجی ها تازه و بکر بود و هرچه زمان بگذرد از این تازگی کم می شود. یکی از دلایل استقبال کمتر از این فیلم نسبت به اخراجی ها همین از بین رفتن تازگی کار است.

شاه مرادی افزود:

قبول دارم که استقبال از این فیلم نسبت به اخراجی ها کمتر است و البته مشکلات مالی سر راه این پروژه را هم باید در نظر گرفت. مشکل دیگر ما کمبود زمان بود. این فیلم باید در 6 ماه فیلمبرداری می شد که 3 ماهه کار به پایان رسید. زود به پایان رساندن پرژه برای رساندن به فیلم به جشنواره فیلم فجر بود که من این موضوع را به مسعود ده نمکی گفتم که این کار به فیلم لطمه می زند. البته این لطمه خوردن به فیلم به دلیل مشکلات مالی و سایر مسائل هم بوده است.

این بازیگر مشهدی ادامه داد:

یکی از مشکلات ما کشته شدن برخی از عوامل فیلم بود که پس از آن دیگر کسی دل و دماغ کار کردن در همان لوکیشن را نداشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد:

خود من امسال فیلم وکیل مدافع را آغاز کردم. اما به دلیل اینکه زمان بیشتری نیاز بود آن را برای جشنواره سال بعد گذاشتم. متاسفانه در 6 ماه اول سال خیلی ها بیکارند و در 6 ماه دوم که بودجه می رسد همه به دنبال ساختن فیلم می افتند که در نهایت این موضوع به فیلم لطمه می زند. این مشکل یعنی همان کمبود زمان برای ساخت فیلم معراجی ها وجود داشت و به نظر من این فیلم  به دلیل کمبود زمان پخته نشده بود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *