صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / یکی از فانتزی های برخی از سینما دوستان مشهدی / طبقه حساس به جای معراجی ها اکران گردد
طراحی سایت در مشهد

یکی از فانتزی های برخی از سینما دوستان مشهدی / طبقه حساس به جای معراجی ها اکران گردد

سرویس سینما : جشنواره فیلم فجر مشهد با تمامی نقاط قوت و ضعف در حال پیگیری است. تاکنون فیلم های خوبی مانند “چ” و “شیار 143” در مشهد اکران شدند. اما آنچه برخی از مردم مشهد به دنبال هستند اکران فیلم هایی مانند رستاخیز، طبقه حساس و آرایش غلیظ است که در برنامه جشنواره مشهد قرار نگرفته است.

لذا تعداد زیادی از مخاطبین مشهد تریبون به طرق مختلف مانند پیامک و ایمیل با ما ارتباط گرفته و خواهان اکران فیلم “طبقه حساس” با بازی رضا عطاران بازیگر محبوب مشهدی هستند. بیشتر این افراد هم فیلم معراجی های ده نمکی را برای حذف شدن پیشنهاد می دهند که “طبقه حساس” جایگزین آن شود. یکی از مخاطبین مشهد تریبون و سینما دوستان مشهدی که خواست نامش محفوظ بماند، متنی نسبتا بلند در همین زمینه برای ما ارسال کرده که در زیر آمده است:

((در آرزویم اینست که ستاد محترم این دوره جشنواره فیلم فجر مشهد در روز شنبه که طبق برنامه ی قبلی باید فیلم معراجی ها را اکران کند، مقابل اهالی سینما و سینما دوستان قرار گرفته و با افتخار اعلام کند که هارد فیلم یا حتی پسورد لازم برای نمایش این فیلم از تهران به مشهد ارسال نشده و ما بنا به خواست و میل شما و برای جلب رضایت شما و با مسئولیت خود به پاس قدردانی از تمامی افرادی که ساعتها قبل از شروع فروش بلیط در صفهای طویل چند کیلومتری همچون صف سبد کالا در سرما ایستادند و دم بر نیاوردند فیلم طبقه حســـاس آقای کمال تبریزی را به مدت 6 ساعت و به صورت ویژه نمایش می دهیم. بلکه این کار در روز پایانی این دوره مرهمی باشد بر دل تمامی عزیزانی که با عشق سینما را در این شهر دنبال کردند و کم و کاستی های این دوره را که خیلی از آنها ناشی از مدیریت تهران می شد را  با جان و دل پذیرا بودند…..!!!! البته ناگفته نماند که اگر بر فرض محال این اتفاق و رخ دهد باید روز قبل یعنی امروز جمعه به این اهالی خوش ذوق سینما دوست گفته و اطلاع رسانی شود تا عموم در جریان این اکران ویژه قرار گیرند. این هم یکی از فانتزی های ما مخاطبین پر رو و  با پروا  جشنواره فیلم فجر مشهد و سایت مشهد تریبون ))

با توجه به اینکه رسالت ما قرار دادن تریبون در اختیار مخاطبین و مردم هنر دوست مشهد است، این یادداشت از بین یادداشت های مختلفی ارسالی منتشر می شود. امیدواریم ستاد اجرایی در صورت توان به این خواسته که به نظر می رسد خواسته تعداد زیادی از سینما دوستان مشهدی باشد، جامعه عمل بپوشاند و در غیر این صورت امیدواریم فیلم معراجی ها توسط سینما دوستان تحریم نگردد و طبق برنامه پخش گردد.

طراحی سایت در مشهد

4 نظرات

  1. طبقه حساس به جای معراجی ها اکران گردد

  2. خود مسئولین میدونن همه موافق این اتفاقن …

  3. گربه وماهي يا خانه ي پدري به جاي معراجي ها اكران گردد.

  4. به جای اشباح هم ارایش غلیظ رو اکران کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *