صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / گزارش مشهد تریبون از جشنواره فیلم فجر مشهد در 24 بهمن ماه
طراحی سایت در مشهد

گزارش مشهد تریبون از جشنواره فیلم فجر مشهد در 24 بهمن ماه

سرویس سینما: امروز جشنواره فیلم فجر مشهد با اکران دو فیلم “با دیگران” ناصر ضمیری و “متروپل” مسعود کیمیایی آغاز به کار کرد.

به طور کلی امروز استقبال کمتری از از فیلم های جشنواره به عمل آمد  و سالن ها با صندلی های خالی زیادی مواجه بود.

فیلم “با دیگران” ناصر ضمیری برای اولین بار در ساعت 10 صبح اکران شد و استقبال نه چندان گرمی از این فیلم صورت گرفت. این فیلم روایتی از زندگی زوجی را دارد که نمی توانند بچه دار شوند و روش رحم مصنوعی را امتحان می کنند.

1

در این فیلم بازیگرانی همچون هنگامه قاضیانی و بابک حمیدیان به ایفای نقش می پردازند. این فیلم از جمله فیلم های کم دیالوگ است که سعی کرده است با استفاده از صدای اشیاء و حرکت آنها، فیلم را جلو ببرد.

اما فیلم “متروپل” مسعود کیمیایی از جمله فیلم های جشنواره بود که در سانس اول خود با  استقبال سرد مخاطبین مواجه شد. این فیلم که با بازی محمد رضا فروتن، مهناز افشار و پولاد کیمیایی همراه بود نتوانست ارتباط خوبی با مردم در سالن بگیرد و خیلی ها از هدر دادن وقت خود برای صرف کردن در سالن ناراحت بودند.

2این فیلم از یکپارچگی لازم برخوردار نبود و اجزای مختلف آن مانند موسیقی، اشیا، لباس ها و لوکیشن ها و حتی نوع دیالوگ ها هرکدام از بازه زمانی خاصی و دوره ای خاص تاثیر گرفته بود که مخاطب را متحیر می کرد.متحیر از آنکه چنین فیلمی را مسعود کیمیایی ساخته و روانه فجر کرده است.

3  همچنین امروز ناصر ضمیری کارگردان فیلم با دیگران و سرمایه گذار و بازیگر خردسال این فیلم در سینما هویزه حاضر شدند.

اما نکته جالب توجه این است که برای سانس های ساعت 19 و 21 فیلم متروپل بلیت فروشی زیادی صورت گرفته است و ازدحام جمعیت در ورودی سان مشاهده  می شود که ظاهرا این استقبال تنها به دلیل اسم کارگردان فیلم است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *