صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / فردا تنها کارگاه جشنواره فیلم فجر مشهد با موضوع فیلنامه نویسی برگزار می شود
طراحی سایت در مشهد

فردا تنها کارگاه جشنواره فیلم فجر مشهد با موضوع فیلنامه نویسی برگزار می شود

سرویس سینما : فردا کارگاه فیلنامه نویسی در جشنواره فیلم فجر مشهد برگزار می شود.

زره ساز مسئول جلسات نقد و بررسی و ورکشاپ های جشنواره به خبرنگار ما گفت :

فردا چهارشنبه 23 بهمن ماه جلسه فیلم نامه نویسی با تدریس آقای کامبوزیا پرتوی فیلنامه نویس و کارگردان کشورمان در سالن 2 سینما هویزه و در بین ساعت 17:30 تا 20:30 برگزار می شود.

زره ساز افزود:

حضور برای عموم مردم در این کارگاه آزاد است. اما اولویت ما حضور فیلنامه نویسان و کارگردانان شهرمان است که از این جلسات استفاده کنند. مشکل فیلم سازی ما فیلنامه نویسی است و بسیاری از مواقع ایده های خوبی وجود دارد که تکنیک لازم برای تبدیل آن به یک ساختار منظم و تبدیل شدن به یک فیلنامه وجود ندارد که ما این جلسه را به این دلیل برگزار می کنیم تا شاهد تولید فیلنامه های خوبی باشیم.

مسئول جلسات نقد و بررسی در خصوص برگزاری این جلسات افزود:

برای جلسات نقد و بررسی فیلم ها، برنامه ریزی مناسبی کرده بودیم و با منتقدین خوبی برای این جلسات هماهنگی به عمل آوردیم. اما امسال متاسفانه ستاد جشنواره نتوانست کارگردانی از آثار فجر را به مشهد بیاورد و البته این مسئله هم دلایلی دارد. شاید کارگردان ها امسال دوست داشتند که بیشتر در تهران و برج میلا بمانند و با توجه به اینکه جشنواره در 30 استان برگزار می شود هماهنگی حضور کارگردان ها سخت بوده است.

زره ساز در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه آیا با این وضع امسال جلسات نقد و بررسی در جشنواره نخواهیم داشت، بیان کرد:

برای روز اختتامیه با یک کارگردان برای حضور هماهنگ شده است. اما روز اختتامیه جای نقد و بررسی نیست و امسال با توجه به زمانی که از جشنواره مانده است، تنها یک ورکشاپ داریم و جلسات نقد و بررسی هم برگزار نخواهد شد.

 

 

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *