صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / استقبال پرشور مردم مشهد از “شیار 143” نرگس آبیار / استقبال 640 نفری در سالن 540 نفری
طراحی سایت در مشهد

استقبال پرشور مردم مشهد از “شیار 143” نرگس آبیار / استقبال 640 نفری در سالن 540 نفری

سرویس سینما: امروز 21 بهمن ماه در دهمین روز از جشنواره فیلم فجر مشهد، “شیار 143″نرگس آبیار در ساعت 15 و در سینما هویزه مشهد اکران گردید. این فیلم با استقبال پرشور مردم مشهد مواجه گردید.به طوریکه صندلی های سالن اصلی سینما هویزه با ظرفیت 540 نفر پاسخگوی علاقه مندان نبود و حدود 100 نفر هم بر روی زمین نشسته و فیلم را تماشا کردند.

پس از پایان این فیلم جمعیت به شدت دست های خود را به صدا در آوردند و بدین شکل از نرگس آبیار تقدیر کردند. در طول اکران این فیلم برخی از مردم تحت تاثیر قرار گرفتند و در صحنه های احساسی این فیلم که با بازی درخشام مریلا زارعی همراه بود، اشک آنها جاری شد. پس از پایان این فیلم در گفت و گوهایی کوتاه با مردم نظر آنها را  در خصوص ابن فیلم پرسیدیم که همه آنها از این فیلم راضی بودند.

.2

این فیلم امروز در دو سانس دیگر و در ساعات 19 و 21 نیز برای مردم مشهد پخش می گردد.شما می توانید مصاحبه اختصاصی مشهد تریبون با نرگس آبیار از اینجا بخوانید.

.3

گفتنی است در دو سانس دیگر این فیلم هم در ساعت 17 و 19 استقبال فوق العاده ای صورت گرفت.

تصاویر از محمد جواد آبجوشک

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. فیلم خوبی بود ولی نه در این حدی که تبلیغ کردن فیلم نجیبی بود ولی من یکی همون اول کار قصه رو فهمیدم بقیش کسل کننده بود خداوکیلی این جوری هم نبود نصفی از سالن هم ناراضی بودن چون یه فیلم معمولی بود

  2. بسیار عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *