صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / باز نشر: سودای شهرت و دستمایه ای به نام سینما/ فردا ردکارپت در مشهد اکران می شود
طراحی سایت در مشهد

باز نشر: سودای شهرت و دستمایه ای به نام سینما/ فردا ردکارپت در مشهد اکران می شود

گروه فرهنگی – سرویس سینما :فردا در جشنواره فیلم فجر مشهد فیلم “ردکارپت” در سه سانس و در ساعات 10، 17 و 19 اکران می گردد. به بهانه پخش این فیلم در مشهد یادداشت مشهد تریبون در خصوص این فیلم باز نشر می شود.

امسال رضا عطاران بازیگر و کارگردان مشهدی با فیلم ” ردکارپت” در جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد. فیلم او برای مخاطبین دارای سناریویی متفاوت  و موضوعی جذاب است و خیلی ها منتظر اکران این فیلم در جشنواره هستند.

عطاران در این فیلم مانند اولین فیلم خود به صورت کارگردان بازیگر انجام وظیفه می کند و نقش اول فیلم را هم بر عهده دارد.وی همچنین نویسندگی این اثر را هم بر عهده داشته و بازیگرانی همچون جمال هاشمی و بیتا موسوی در کنار چند بازیگر فرانسوی در کنار او جلوی دوربین رفته اند.

نکته جذاب این فیلم حضور رضا عطاران در جشنواره بین المللی فیلم کن ۲۰۱۳ است.به نوعی این جشنواره به موضوع محوری فیلم تبدیل می شود.بخش اول این فیلم در جنوب فرانسه و در حاشیه شصت و ششمین فستیوال فیلم کن ظبت شده است.

این فیلم داستان یک سیاه لشگری را روایت می کند که تصمیم می‌گیرد برای حضور در سینمای حرفه ای فیلمنامه اش را به دست استیون اسپیلبرگ برساند. سودای شهرت و دستمایه ای به نام سینما با نگاهی تجربه گرا در کنار موضوعی جذاب در حواشی فستیوال جهانی فیلم کَن و اتفاقات پیرامون آن اثری را تولید کرده که بسیاری از افراد انتظار دیدن آن را می کشند.

در این فیلم مواجه شدن رضا عطاران با استیون اسپیلبرگ و جیم جارموش صحنه هایی زیبا و به یادماندنی را برای سینمای ایران و زندگی هنری رضا عطاران رقم زده است.

عطاران در رد کارپت نقش سیاه لشگری را بازی می کند که ۳۸ ساله شده و با سابقه فعالیت ۱۳ ساله در تئاتر به جایگاه هنری خود مد نظر خود دست نیافته و اینگونه می شود که سودای شهرت او را به جنوب فرانسه می کشاند.

رد کارپت عطاران در بخش  سودای سیمرغ  جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد و انتظار می رود  ارتباط گیری بالایی با مخاطبین جشنواره ایجاد کند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *