صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / مرتضی کامل :جلسات نقد و بررسی را در بخش مستند جشنواره فیلم فجر قرار دادیم
طراحی سایت در مشهد

مرتضی کامل :جلسات نقد و بررسی را در بخش مستند جشنواره فیلم فجر قرار دادیم

گروه فرهنگی – سرویس رسانه : مرتضی کامل نواب مسئول فرهنگسرای رسانه مشهد با اعلام خبر پخش مستندهای جشنواره فیلم فجر در شهر مشهد گفت :با مذاکرات صورت گرفته توسط فرهنگسرای رسانه با اداره کل ارشاد خراسان رضوی بخش مستند جشنواره فیلم فجر در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

وی افزود : برنامه های پخش مستندهای جشنواره از شنبه ساعت 16 آغاز می گردد و تا قبل از شروع پخش فیلم های بلند و داستانی جشنواره تا تاریخ 15 بهمن به پایان خواهد رسید.

کامل نواب همچنین اظهار کرد : قصد داریم فیلم های کوتاه تولید شهر مشهد را نیز در حاشیه این رویداد پخش نماییم.همچنین جلسات نقد و بررسی و کارگاه های آموزشی با حضور مهمان های جشنواره از سایر برنامه هایی است که به دنبال اجرای آن ها هستیم.

مسئول فرهنگسرای رسانه در پایان ادامه داد : ما در این جشنواره همه مستند ها را نداریم و بخشی منتخب و برگزیده آنها را خواهیم داشت که امیدواریم اهالی سینمای مشهد از این رویداد هنری راضی باشند.

وی در پایان اظهار کرد : علاقه مندان می توانند از شنبه بعد از ظهر تا دوشنبه شب به فرهنگسرای رسانه بیایند و از مستندهای جشنواره بین المللی فیلم فجر به صورت رایگان دیدن کنند.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. آقای کامل نواب؛ شما که به نظر آدم مقیدی دیده می شوید، پس لطفا بعد از 6 ماه گواهی های افرادی که در طرح رسش 2 شرکت کردن رو بدید. واقعا درست نیست که کلی وعده بدهید که ما چنین می کنیم و ما چنان می کنیم، اما در عمل 6 ماه کلا تعطیلید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *