صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / جشنواره فجر مشهد از شنبه آغاز می شود /پخش مستندهای جشنواره در فرهنگسرای رسانه مشهد
طراحی سایت در مشهد

جشنواره فجر مشهد از شنبه آغاز می شود /پخش مستندهای جشنواره در فرهنگسرای رسانه مشهد

گروه فرهنگی – سرویس رسانه : فرهنگسرای رسانه با هماهنگی اداره کل ارشاد خراسان رضوی و دبیرخانه برگزاری جشنواره از شنبه 12 بهمن ما اقدام به پخش مستندهای جشنواره بین المللی فیلم فجر می کند.

در همین زمینه امیر اطهر سهیلی که هماهنگی های این اتفاق خوب را از سمت فرهنگسرای رسانه در مشهد انجام داده است به خبرنگار ما گفت :

مدت ها بود که بچه های رسانه ای مشهد و اهالی سینما به دنبال پخش مستندهای جشنواره فجر در مشهد بودند. فرهنگسرای رسانه هم در این مسیر به دلیل اینکه مستندهای خوب در شهر مشهد پخش گردد اقدام به رایزنی با دبیرخانه نمود و توانست اجازه پخش مستندها را بگیرد.

وی در خصوص حضور عوامل مستندهای جشنواره فجر در فرهنگسرای رسانه در زمان پخش آثار گفت : ما دوستان را دعوت می کنیم و تا بتوانیم دوست داریم از حضور این افراد استفاده کنیم. اما قطعا رضا فرهمند کارگردان مشهدی مستند ” لطفا بوق بزنید” را در فرهنگسرا خواهیم داشت.

وی ادامه داد: یه زودی جدول زمانی پخش مستندها را در اختبار رسانه ها قرار می دهیم اما تاکنون پخش مستند “نرمین تولیچ:بازیگر” از محمدرضا عباسیان و  مستند “برای گونگادین بهشت نیست” از سید غلامرضا نعمت پور  در روز شنبه و مستند  ” لطفا بوق بزنید” رضا فرهمند در روز یک شنبه پخش می گردد. همچنین در نظر داریم مستند ” در پناه بلوط”  مهدی نورمحمدی را در روز دوشنیه پخش نماییم.

شایان ذکر است دیدن این مستندها در فرهنگسرای رسانه رایگان  می باشد.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می گردد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *