صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / نگاهی به ردکارپت عطاران در جشنواره فیلم فجر/ سودای شهرت و دستمایه ای به نام سینما
طراحی سایت در مشهد

نگاهی به ردکارپت عطاران در جشنواره فیلم فجر/ سودای شهرت و دستمایه ای به نام سینما

گروه فرهنگی – سرویس سینما : امسال رضا عطاران بازیگر و کارگردان مشهدی با فیلم ” ردکارپت” در جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد. فیلم او برای مخاطبین دارای سناریویی متفاوت  و موضوعی جذاب است و خیلی ها منتظر اکران این فیلم در جشنواره هستند.

عطاران در این فیلم مانند اولین فیلم خود به صورت کارگردان بازیگر انجام وظیفه می کند و نقش اول فیلم را هم بر عهده دارد.وی همچنین نویسندگی این اثر را هم بر عهده داشته و بازیگرانی همچون جمال هاشمی و بیتا موسوی در کنار چند بازیگر فرانسوی در کنار او جلوی دوربین رفته اند.

نکته جذاب این فیلم حضور رضا عطاران در جشنواره بین المللی فیلم کن 2013 است.به نوعی این جشنواره به موضوع محوری فیلم تبدیل می شود.بخش اول این فیلم در جنوب فرانسه و در حاشیه شصت و ششمین فستیوال فیلم کن ظبت شده است.

این فیلم داستان یک سیاه لشگری را روایت می کند که تصميم مي‌گيرد براي حضور در سينماي حرفه اي فيلمنامه اش را به دست استيون اسپيلبرگ برساند. سودای شهرت و دستمایه ای به نام سینما با نگاهی تجربه گرا در کنار موضوعی جذاب در حواشی فستیوال جهانی فیلم کَن و اتفاقات پیرامون آن اثری را تولید کرده که بسیاری از افراد انتظار دیدن آن را می کشند.

در این فیلم مواجه شدن رضا عطاران با استیون اسپیلبرگ و جیم جارموش صحنه هایی زیبا و به یادماندنی را برای سینمای ایران و زندگی هنری رضا عطاران رقم زده است.

عطاران در رد کارپت نقش سیاه لشگری را بازی می کند که 38 ساله شده و با سابقه فعالیت 13 ساله در تئاتر به جایگاه هنری خود مد نظر خود دست نیافته و اینگونه می شود که سودای شهرت او را به جنوب فرانسه می کشاند.

رد کارپت عطاران در بخش  سودای سیمرغ  جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور دارد و انتظار می رود  ارتباط گیری بالایی با مخاطبین جشنواره ایجاد کند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *