صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر 92 / سینما اصغر زاده یگانه میزبان جشنواره فیلم فجر در مشهد / آیا تعداد سینماها افزایش می یابد؟
طراحی سایت در مشهد

سینما اصغر زاده یگانه میزبان جشنواره فیلم فجر در مشهد / آیا تعداد سینماها افزایش می یابد؟

گروه فرهنگی سرویس سینما : امروز صبح جلسه ستاد اجرایی یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد برگزار گردید. پس از پایان این نشست حمید طباطبایی به عنوان متولی برگزاری جشنواره اظهار کرد : جشنواره فیلم فجر مشهد امسال در سینما شهید اصغرزاده واقع در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) برگزار می شود.

وی افزود : با توجه به سیاستهای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر در تهران، تنها یک سینما در هر شهر مجوز پخش فیلم ها را دارد و برای هر فیلم تنها یک اکران در نظر گرفته شده است.

معاونت هنری اداره کل ارشاد خراسان در خصوص چرایی انتخاب سینما شهید اصغر زاده برای جشنواره فیلم فجر مشهد گفت : به دلیل گنجایش سینما شهید اصغرزاده جشنواره امسال در این سینما برگزار شود.

طباطبایی همچنین از رایزنی های دبیرخانه جشنواره در مشهد با تهران خبر داد تا بتوانند سینماهای هویزه و آفریقا را به جمع سایر میزبانان این رویداد هنری مهم در مشهد اضافه نمایند. امری که قطعا موجب افزایش شور و نشاط در بین نقاط مختلف شهر با حضور خانواده ها خواهد شد.

گفتنی است سینما شهید اصغرزاده به عنوان  مجهزترین سینمای کشور شناخته می شود که در دولت قبلی و با حضور سید محمد حسینی وزیر ارشاد سابق افتتاح گردید.

این سینما  با زیربنای 850 متر مربع و ظرفیت 445 صندلی، مجهز به جدیدترین سیستم پخش صوتی دالبی دنیا، سیستم آکوستیک صدا، پرده نمایش فیلم و سیستم پخش تصویر است.

گفتنی است برای برای ساخت و تجهیز این سینما که در مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا (ع) قرار دارد، هشت میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.

عکس از خبرگزاری ایسنا

طراحی سایت در مشهد

6 نظرات

  1. یعنی چی فقط توی یک سالن؟؟؟ این دیگه اوج بی تدبیری و کج سلیقگیه مسئولای سینماییه……مشهد با این همه وسعت فقط یک سالن؟؟…دیگه گندشو درآوردن…..به جای پیشرفت هر سال پسرفت…. خدا پدر همون شمقدری و رفیقاشو بیامرزه….اینا که ازونم بدترن….

  2. درست ميگن آقاي عليرضا.يعني چي فقط يه سينما؟حالا كجا بايد بليت تهيه كرد؟ليست فيلم ها واكرانشون رو اعلام نميكنيد؟
    نتيجه رايزني براي سينماهاي افريقا وهميزه به جايي نرسيد؟

  3. اون سينما هويزه با 5 سالن خالي باشه بد مردم تو اين سرما بزور ميخاين تو سالن با اين ظرفيت جا بديد!!!!!!!!!!!

  4. فقط 445 صندلی اون هم یکبار اکران فیلم واقعا مسخره است

    خجالت نمی کشین چنین تصمیماتی می گیرین؟

  5. واقعا جای تاسفه. انگار این مشهد همیشه باید از همه جا عقبتر باشه. تروخدا یکم عاقلانه تر فکر کنید

  6. ای خدا بگم چکارتون کنه!!! چرا با احساسات مردم بازی می کنید!!!! بابا اصفهان که یک سوم جمعیت مشهد رو داره و اصلا فروشش نصف مام نیست؛ داره برگزار می کنه!!! من امسال تهران نرفتم چون شما گفتید تمام وکمال در مشهد اکران میشه. ای خدا. چرا هویزه بیشتر از 10 روز طول کشید سالناش؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *