صفحه اصلی / جشنواره تئاتر فجر 92 / گزارش مشهد تریبون از شب پنجم جشنواره تئاتر فجر در مشهد + برنامه های شب آخر
طراحی سایت در مشهد

گزارش مشهد تریبون از شب پنجم جشنواره تئاتر فجر در مشهد + برنامه های شب آخر

گروه فرهنگی – سرویس تئاتر: امروز چهار شنبه 2  بهمن ماه 1392 پنجمین روز از جشنواره تئاتر فجر در مشهد سپری شد.

در ساعت  ۱۵ کارگاه آموزشی  “پرفورمنس-آرت” با تدریس  دکتر طوسی معتمد در ساعت 15 و در تالار عروسکی مجتمع امام رضا مشهد برگزار شد.

Picture9

در ساعت 16 دو نمایش به طور همزمان اجرا گردید. نمایش «گزارش یک تصادف؛ چهاراه اندیشه – ساعت 5» کاری از تربت حیدریه برای بار دوم و آخر در جشنواره مشهد در ساعت 16 در در مجتمع فرهنگی شهید هاشمی نژاد مشهد اجرا  گردید.

2شما می توانید گزارش تصویری این نمایش را از اینجا ببینید.

همچنین نمایش «دست­ های سرخ خواهرم افراخته» به کارگردانی بهناز طبسی کاری از گروه خرداد در ساعت 16 در سالن بهار اجرا گردید.

3شما می توانید گزارش تصویری این نمایش را از اینجا ببینید.

پس از این دو اجرا نمایش «رابینسون کروزئه» هم برای مرتبه دوم در ساعت 17:30 در سالن اصلی تئاتر شهر اجرا شد که این بار هم مانند دفعه اول با استقبال شدید علاقه مندان مواجه شد. این استقبال به حدی بود که سالن پر از جمعیت شد و بسیاری از افراد ایستاده نمایش را نگاه کردند.

4شما می توانید گزارش تصویری این نمایش را از اینجا ببینید.

پس از این نمایش علی فتوحی به عنوان دستیار کارگردان این نمایش را به همه بچه های تئاتر شهر مشهد تقدیم کرد.شایان ذکر است اجرای این نمایش با توجه به استقبال عالی همشهریان عزیز  در دو نوبت دیگر در روز پنج شنبه و جمعه هم اجرا خواهد گردید.

همچنین علی فتوحی پس از پایان نمایش در مصاحبه اختصاصی با مشهد تریبون از توجه این نمایش به تئاتر مردمی گفت و بر لزوم آن تاکید کرد.

fotohi

شما می توانید مصاحبه کامل علی فتوحی با مشهد تریبون را از اینجا بخوانید.

قرار بود جلسه نقد نمایش «دست­ های سرخ خواهرم افراخته» و «گزارش یک تصادف؛ چهاراه اندیشه – ساعت 5» در ساعت 19 در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد اجرا گردد که این جلسه به دلایلی لغو شد. علت لغو جلسه نامناسب بودن شرایط حال بهناز طبسی کارگردان «دست­ های سرخ خواهرم افراخته» اعلام شد و مسئول نقد جلسات هیچ توضیحی در خصوص لغو جلسه نقد در خصوص نمایش «گزارش یک تصادف؛ چهاراه اندیشه – ساعت 5» را ارائه نداد.

 برنامه های شب آخر :

فردا پنج شنبه 3 بهمن ماه روز پایانی جشنواره تئاتر فجر در مشهد است. نمایش «دست­ های سرخ خواهرم افراخته» مانند امروز در ساعت 16 و در سالن بهار اجرا می گردد. همچنین مراسم اختتامیه جشنواره در ساعت 17:15 در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار شده و نمایش «رابینسون کروزئه» پس از آن اجرا خواهد شد.

_____________________________________________________

بسته کامل مشهد تریبون در پوشش برنامه های تئاتر فجر  – ویژه مشهد

______________________________________________________

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *