صفحه اصلی / عکس / نگاهی دیگری از عکاسان مشهدی به نفع کودکان بی سرپرست گلستان علی + تصاویر
طراحی سایت در مشهد

نگاهی دیگری از عکاسان مشهدی به نفع کودکان بی سرپرست گلستان علی + تصاویر

گروه هنری: نمایشگاه عکس “نگاهی دیگر” از 23 آذر ماه در نگارخانه گلستان علی واقع در خیابان دانشگاه،  بین دکترا و کفایی دایر شده است.
گفتنی است این نمایشگاه که به همت محمدرضا شاه پسند، سید حسین کوشه ای وحمید هاشمی پور برگزار شده شامل 114 اثر سه بعدی و50 تابلو عکس مربوط به طبیعت می باشد و آثار این هنرمندان در این نمایشگاه به نفع کودکان بی سرپرست گلستان علی به فروش می رسد.
این نمایشگاه در سال گذشته هم برگزار شد.در سال پیش با وجود اینکه نمایشگاه در بازه زمانی برگزار شد که هوا بسیار سرد بود وشاهد برف شدید ویخبندان بودیم، حدود 6000 هزار نفر  از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند. لذا به خاطر بازدید خوب سال گذشته امسال هم این نمایشگاه  با مسئولیت وهمت آقای شاه پسند با 25 سال سابقه عکاسی برگزار می شود.
هدف اول از اجرای این برنامه کمک به کودکان بی سرپرست موسسه گلستان علی می باشد . در درجه دوم به نمایش گذاشتن طبیعت  استان خراسان هدف این سه هنرمند شهرمان می باشد.

این نمایشگاه حاصل بیش از 5 سال عکاسی با دوربین سه بعدی آنالوگ است و موضوع عکسها آزاد و تنوع آن شامل عکس طبیعت، پاییز، اجتماعی مذهبی و غیره می باشد.علاقه مندان می توانند تا 3 بهمن ماه از این نمایشگاه بازدید به عمل آورده و با خریدن عکس در این کار خداپسندانه شرکت داشته باشند.

شما می توانید در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را ببینید.

1 2 3 4 5

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *