صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / دوره آموزشی راهبری در فضای مجازی برای فعالین سایبر مشهد پایان یافت
طراحی سایت در مشهد

دوره آموزشی راهبری در فضای مجازی برای فعالین سایبر مشهد پایان یافت

گروه رسانه : موسسه جوانان آستان قدس رضوی در راستای انجام بخشی از بیانیه ماموریت ورسالت خود در زمینه بهره مندی و توانمندسازی جوانان فعال فرهنگی در حوزه فضای مجازی اقدام به برگزاری نخستین دوره تخصصی آموزشهای مهارتی و نگرشی مورد نیاز در عرصه فضای مجازی با حضور اساتید برجسته کشوری و استانی کرده بود که ساعتی پیش این دوره به پایان رسید.

امروز بعد از ظهر آخرین جلسه از این دوره اموزشی در پلاک ۹۰ خیابان گلستان شرقی برگزار گردید و دکتر مهدی منتظر قائم در دو جلسه در خصوص فضای سایبر و شبکه های اجتماعی مطالبی را برای شرکت کنندگان ارائه داد.

گفتنی است اساتید دیگری همچون دکتر سعید رضا عاملی،  دکتر شهرام گیل‌آبادی، حجت الاسلام زائری، علیرضا شیرازی مدیر بلاگفا، تقی دژاکام روزنامه نگار و کامران نجف زاده (خبرنگار)  در سرفصل های مختلفی مانند سوژه پردازی در فضای مجازی، گزارش نویسی حرفه ای، درست نویسی در فضای مجازی، تیتر ایده آل در وب و چندی از موضوعات دیگر در این دوره به تدریس پرداختند.

این دوره  برای فعالین فرهنگی درفضای مجازی- نویسندگان ،هنرمندان چندرسانه ای و دبیران سایت ها، وبلاگ نویسان و فعالین تشکل ها برگزار شد که به گفته وحدت عماد مسئول برگزاری دوره به شرکت کنندگان با شرایطی گواهینامه آموزشی این دوره تعلق می گیرد.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. دوره خوبی بود و با وجود آنکه برای اولین بار در مشهد برگزار می شد اما توانست جای خودش را بین بچه های فعال آی تی مشهد خیلی زود باز کند. خدا قوت به برگزارکنندگان و شما که خبر این جلسه را پوشش دادید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *