صفحه اصلی / ورزشی / خداداد: برخی باعث شدند شهردار از کمک ۲۰۰ میلیونی به ابومسلم صرف نظر کند
طراحی سایت در مشهد

خداداد: برخی باعث شدند شهردار از کمک ۲۰۰ میلیونی به ابومسلم صرف نظر کند

گروه ورزشی: امشب خبری جالب بر روی خروجی خبرگزاری تسنیم قرار گرفت. خداداد عزیزی از ابومسلم کناره گیری کرد. دلیل این کناره گیری هم عدم حمایت از ابومسلم اعلام شده است. عزیزی در این مصاحبه سخنان جالبی زده است. برخی از سخنان عزیزی در این مصاحبه به شرح ذیل است:

 خیلی‌ها به دنبال این هستند تا ریشه این تیم را بزنند و می‌خواهند مرگش را ببینند.مسئولان استان فقط حرف می‌زنند و وعده می‌دهند اما به قول‌های خود به هیچ وجه عمل نمی‌کنند. قرار بود شهردار مشهد ۲۰۰ میلیون تومان به ابومسلم کمک کند، حتی این مسئله قطعی شده بود اما عده‌ای با در اختیار قرار دادن اطلاعات غلط به برخی از اعضای شورای شهر مشهد زمینه‌ساز این مسئله شدند تا شهردار از کمک خود صرف‌نظر کند.من نمی‌دانم این آقایان چطور می‌خواهند از این به بعد به صورت هواداران ابومسلم نگاه کنند، واقعا مشخص نیست که از این به بعد چه بر سر ابومسلم بیاید.تاسف می‌خورم که چرا کسی پیدا نمی‌شود تا از تنها تیم شرق کشور حمایت کند، این در حالی است که بسیاری از سرمایه‌گذاران مشهدی سرمایه خود را در استان‌های دیگر هزینه می‌کنند.

گفتنی است  طی چند روز گذشته کمال سرویها رئیس شورای شهر و عبدالکریم جوادی عضو شورا در مصاحبه هایی جداگانه اعلام کرده بودند که شورای شهر و شهرداری به دنبال حمایت از ابومسلم است.

البته شاید طرح این موضوع  خالی از لطف نباشد که خداداد عزیزی که در ابتدای فصل خود را به آب و آتش زد و توانست تیم را از عباس چمنیان بگیرد و خودش مدیریت را بر دست گرفت. حال عزیزی به جای قبول مسئولیت شکست های ابومسلم استعفا می دهد و این شاید به نوعی فرار به جلو محسوب شود.

گفتنی است مشهد تریبون  دیروز 15 دی ماه طی مقاله ای هشدار لازم را برای کمک به باشگاهی که وضعیت مالکیت آن مشخص نیست را رسما به شهرداری  و شورای شهر اعلام کرد.

مطالب مرتبط:

 حمایت شهرداری از ابومسلم چه نتیجه ای دارد؟ کسب موفقیت تیم یا اقدامی از سر دغدغه

شواهد و قرائن: قهرمانی تبرئه خواهد شد !

مدیران ابومسلم، چه می کنید؟/ لطفا حشمت مهاجرانی را نیازارید !

پس از گفته های یونس مسعودی به مشهد تریبون، این بار فدراسیون نشین ها هم بر پاکی محسن قهرمانی صحه گذاشتند!

یونس مسعودی : داوران مشهدی آبروی داوری ایران هستند/ محسن قهرمانی پاک است/ شهرداری و آستان قدس به ورزش قهرمانی ورود کنند

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *