صفحه اصلی / تئاتر / جنون خانم روشن در مشهد خوانش شد + تصاویر
طراحی سایت در مشهد

جنون خانم روشن در مشهد خوانش شد + تصاویر

گروه فرهنگی – سرویس تئاتر : امروز نمایش‌ نامه “جنون خانم روشن” نوشته لندفورد ویلسون  درام نویس امریکایی و در ادامه سلسله نشست‌های «درام‌شناسی» در مرکز تئاتر شمایل مشهد مورد خوانش قرار گرفت.

سلسله نشست‌های «درام شناسی» این نمایش نویس امریکایی در حالی به گام سوم خود رسید که پیش از این “نمایشگاه لودلو” و “خانه مفت” از جمله آثار این نویسنده معاصر آمریکا در مشهد اجرا شده بود. گفتنی است گام چهارم قرار است تا 1 ماه آینده اجرا شود و به گفته معیین محب علیان کارگردان این اثر گام پنجم به بعد در تهران انجام خواهد شد.

این نمایش‌نامه دارای چهار شخصیت است و سیر به جنون رسیدن زنی را به تصویر می کشد.  در این اثر الهه پژوهی، سید حمید رضوی و مارال عبدالهی نقش سه شخصیت را بازی کردند و  اکت خوانی این اثر را مهدی سجادیان بر عهده داشت.

گفتنی است به زودی مصاحبه اختصاصی مشهد تریبون با معین محب‌علیان در خصوص نمایش نامه “جنون خانم روشن”  و این سلسله نشست ها منتشر خواهد شد.

شما می توانید تصاویری از خوانش امروز را در ادامه ببینید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. سلام / بسیار زیبا بود و من امروز لذت بردم. به خصوص خانم مارال عبدلهی بسیار زیبا بازی کردند و صدای ایشون واقعا تکه

  2. عالی بود. واقعا از کارگردانش ممنونم که ترجمه عهای خوبی انجام میده و لحظه شماری میکنم برای گام 4 . در خصوص دیدگاه بالا هم بگم که من امروز تازه صدای خانم مارال عبدلهی رو شنیدم و باید بگم که ایشون می تونند خیلی پیشرفت کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *