صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / سایت مدیریت هنری شهرداری 97 روز است که به روز نشده است!
طراحی سایت در مشهد

سایت مدیریت هنری شهرداری 97 روز است که به روز نشده است!

گروه رسانه : چندی پیش سری به سایت مدیریت هنری شهرداری مشهد زدیم. متوجه شدیم که مدت بسیار زیادی است که این سایت به روز نشده است. با توجه به اینکه می دانستیم هادی مظفری در روزهای پایانی مدیریت خود در این حوزه است و  اینکه وی خدمات زیادی را به شهر مشهد ارائه داده، سکوت کردیم تا پایان حضورش با انتقاد ما همراه نباشد.

با خود گفتیم حتما پس از خداحافظی وی و معرفی مدیر جدید مدیریت هنری، این سایت به روز خواهد شد و حداقل اینکه خبر انتصاب مدیر جدید در این سایت قرار خواهد گرفت.

امروز 3 دی ماه دو مرتبه به این سایت نگاهی انداختیم و متوجه شدیم مسئول محترم این سایت اینترنتی یا روابط مدیریت هنری شهرداری هیچ خبر جدید را در خروجی قرار نداده و حتی خبر خداحافظی مظفری و انتصاب مدیر جدید را هم مخابره نکرده است!

اکنون 97 روز است که این سایت به روز نشده است و این عدد در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

در پایان فقط می توانیم بگوییم کاش نظارت  دقیق تری توسط روابط عمومی شهرداری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد که طراح و پشتیبان فنی این سایت می باشد انجام می شد تا شاهد چنین ضعف هایی در حوزه اطلاع رسانی نمی بودیم.

فرض انکه مدیریت هنری در 97 روز گذشته کاری نکرده بسیار دور از واقع تصور است. اما به نظر می رسد فعالیت های این حوزه به خوبی پوشش داده نمی شود و مغتضی است مسئولین امر اقدامات لازم را به عمل آورند تا از هزینه ای که از بیت المال صرف این پایگاه خبری شده است به خوبی استفاده شود.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *