صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / ایسنا مشهد، یک روز کاری و صفر خبر در خروجی!
طراحی سایت در مشهد

ایسنا مشهد، یک روز کاری و صفر خبر در خروجی!

گروه رسانه : امروز شنبه 23 آذر ماه هیچ خبری از سمت خبرگزاری ایسنا مشهد یا در اصل خراسان رضوی مخابره نشد و این مسئله بسیار عجیب به نظر می رسد.

خبرگزاری که معمولا حداقل روز 20 تا 30 خبر را در خروجی خود قرار می داد، امروز هیچ خبری را تولید نکرد.

حال دلیل این موضوع هر چیزی می تواند باشد ولی ارسال نکردن حتی یک خبر توسط یک خبرگزاری مطرح استانی بسیار عجیب و باورنکردنی است.

شنیده های خبرنگار ما حاکی از آن است که شاید علت این امر قطع اینترنت ساختمان ایسنا بوده است. اما با این فرض که اینترنت ساختمان ایسنا هم قطع شده باشد چیزی توجیه نمی شود. یعنی مدیریت این خبرگزاری  از هیچ مکان دیگر و از هیچ سیستم اینترنتی مانند وایمکس نمی توانست حداقل 1 یا 2 خبر را ارسال نماید و ایسنا را در یک روز کاری خاموش نگه ندارد؟

اما دلیل دومی که باز هم بر اساس شنیده های خبرنگار ما بنا شده است، این است که تغییرات مدیریتی در ایسنا می تواند دلیل این امر باشد.

باز هم باید گفت که در صورت تغییرات مدیریتی هم خیلی جالب و حتی باورکردنی نیست که یک خبرگزاری استانی در یک روز هیچ خبری را تولید نکند.

همچنین خبرنگار ما شنیده است است که همچنان انتقال ساختمان ایسنا انجام نشده و لذا این تعطیلی یک روزه ربطی به اسباب کشی ندارد.

یه هر حال مدتی است که کیفیت و کمیت کار ایسنا پایین آمده و از محفل های مختلف شنیده می شود که دیگر مدیر کنونی در ایسنا نمی ماند.

در نهایت برای تمامی اعضای ایسنا آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم دیگر چنین اتفاقاتی در ایسنا حادث نشود تا به وجه اطلاع رسانی این خبرگزاری در استان ضربه ای وارد شود. زیرا اگر هم مشکلاتی درون این خبرگزاری وجود دارد و تغییرات مدیریتی باعث این امر شده است، مخاطبین ایسنا در سراسر استان که هر روزه به این خبرگزاری سر می زنند، گناهی نکردند که از دیدن اخبار محروم شوند.

طراحی سایت در مشهد

4 نظرات

  1. خیلی بیکار هستید

  2. شاید اصلا خبری نبوده که نزدن. اصلا مگه تو مشهد خبری هم هست ؟

  3. واقعا كه!
    خيلي خوشحال شدم كه ديدم رصد كرديد سايت‌هاي استاني را
    كيفيت ديگر خبرگزاري ها هم چنگي به دل نمي زند

  4. من ایسنایی نیستم اما مطلب فوق العاده غیر حرفه ای تنظیم شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *