صفحه اصلی / عکس / آثار 60 عکاس دانشجو در نمایشگاهی با مـحـوریـت نـگـاه آزاد عکـاسـی
طراحی سایت در مشهد

آثار 60 عکاس دانشجو در نمایشگاهی با مـحـوریـت نـگـاه آزاد عکـاسـی

گروه هنری: نمـایـشـگـاه کـارگـاهـی عکـس دانـشـجـویـان دانـشـگـاه علـمی و کـاربـردی خـبرنـگـاران بـا مـوضـوعـیـت و مـحـوریـت نـگـاه آزاد در عکـاسـی در نگارخانه سلطان‌علی مشهدی چارسوق هنر مشهد برگزار شده است. اين نمايشگاه دیروز یک شنبه افتتاح گردید و دبیري اين نمایشگاه را امیرمحمودی بر عهده دارد.

لازم به ذکر است اسامی شرکت کنندگان در نمایشگاه به شرح ذیل است:

علیرضا ابراهیم پور – اکرم ابراهیمی- حمید ابراهیمی- دانیال اسماعیلیان – زهرا امیرتاش- نفیسه ایروانی – راضیه بابا زاده – مصطفی بزرگمهر – سحر بیات – وحیده پناهی- سجاد تیموری – امید ثابت نیا – مهناز جمالیان – ریحانه جهانی – زهرا جهانی – مهناز چمبرانی – ساناز حسن پور – احمد حسنی – مهلا حکم آبادی – کبری خاکیان – امیرحسین دهقان مهر – مهسا رجبی – نوید رحیمی – زهرا روبند فروش – مینا رئوف – سمیه سروی – محسن شاکری – نیلوفر شجاعی –  فرزانه شرفی – مهدی شریفی- نغمه صادقی – ابوالفضل صبوری – رامین صفاری – صادق ضباح – محمد طاقی – سارا طاهری ثانی – بنفشه ظریف – شیما عابدی – بهناز عباسی – مصطفی عباسی – تارا عبدالهی – مهدیس عرفانیان – هانیه علوی – فهیمه علیزاده – نغمه غفوری – آلا فاطمی – مهسا فردوسی – فرنوش فضلی – نجمه فکری – منیره قاسمی – شیوا کمالی – امیر محمودی – عاطفه معصوم شاهی – علی ملائکه – پریچهر منوچهری – پریسا موسوی – محبوبه میرزایی – رسول نکویی – صدف نیشابوریان و سمانه وزیری شركت كنندگان در آن هستند.

برگزاری چنین نمایشگاهی ما را بر آن داشت به به این نمایشگاه برویم و ضمن تهیه یک گزارش تصویری، مصاحبه ای کوتاه هم با امیر محمودی دبیر این نمایشگاه داشته باشیم.

شما می توانید در ادامه متن مصاحبه خبرنگار ما با دبیر این نمایشگاه و همچنین تصاویری از این نمایشگاه را ببینید.

2مشهد تریبون: خودتون را معرفی کنید و توضیحی هم در مورد این نمایشگاه بدهید.

من امیر محمودی مدرس دانشگاه خبرنگاران هستم و هفت سالی می شود که در زمینه عکاسی فعالیت دارم.این یک نمایشگاه کارگاهی دانشجویان است که بعضی ها از آن ها مدت ها سابقه عکاسی دارند و بعضی از آنها تازه کار هستند.

مشهد تریبون: هدف شما از برگزاری این نمایشگاه چیست؟

هدف از این نمایشگاه کشف استعداد ها است و تلاش کردیم تا عکس های بچه ها دیده و نقد شود تا باعث انگیزه و تجربه بیشتر برای دانشجویان شود.

مشهد تریبون: چند تعداد عکس در این نمایشگاه به نمایش درآمده است؟

در این نمایشگاه حدود 60 عکس در معرض دید بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.

3شایان ذکر است امیر محمودی در بخشی از مقدمه این نمایشگاه اینگونه آورده است :

((این نمایشگاه حاصل تلاش دانشجویانی است که “خواستند” تا ذهنیت خود را از آنچه خود انتخاب می کنند به تصویر بکشند.چه آنهایی که برای مدتی پا در در این عرصه نهاده بودند و چه آنهایی که حتی برای اولین بار بود که دست بر دکمه شاتر گذاشتند و از دریچه ظریف دوربین نگریستند.چه آنها که بیان اندیشه را تلفیق می دانستند و چه آنها که سادگی را رسالت عکس می دانستند))

4

گفتنی است این نمايشگاه تا 16 آذر ماه سال جاري ادامه خواهد داشت و در طول دوران برگزاري هر روز دو نوبت از ساعت 9 تا 13 و 17 تا 20 پذيراي عموم علاقه‌مندان به هنر عكاسي خواهد بود.علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به نـگـارخـانـه اسـتـاد سـلـطـان عـلی مشهدی در ضلع غربی بوستان کوهسنگی، مجموعه چارسوق هنر مراجعه نمایند.

615مصاحبه و تصاویر از پارسا پزشکان

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *