صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / ثبت نام ۱۱۹ نفر در ۲ روز اول در استان
طراحی سایت در مشهد

ثبت نام ۱۱۹ نفر در ۲ روز اول در استان

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در روز دوم، تعداد ۵۱ نفر مرد و ۱۱ نفر زن هستند که ۹ نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، یک نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ثبت نام کرده‌اند.

حسن جعفری با اعلام این خبر، اظهار کرد: فرآیند ثبت نام داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح ۱۰ آذرماه در ۱۲ حوزه انتخابیه آغاز شد و در مجموع با احتساب ثبت نام‌های روز نخست، ۱۱۹ نفر در دو روز گذشته نام‌نویسی کرده‌اند.

وی افزود: از مجموع ثبت نام های انجام گرفته، ۱۱۵ مورد نهایی شده و ۴ نفر نیز درحال تکمیل ثبت نام و طی فرآیندهای قانونی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در روز دوم، تعداد ۵۱ نفر مرد و ۱۱ نفر زن هستند که ۹ نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، یک نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ثبت نام کرده‌اند.

جعفری میانگین سنی داوطلبان در روز دوم را ۴۱ سال اعلام کرد و گفت: جوان‌ترین داوطلب ۳۰ ساله و مسن‌ترین آنها ۷۰ ساله بوده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم، ۱۶ نفر کارمند، ۱۱ نفر فرهنگی، ۷ نفر شغل آزاد، ۶ نفر بازنشسته، یک نفر روحانی و ۲۱ نفر دارای سایر مشاغل بوده‌اند.

لازم به ذکر است، از ۵۷ نفر متقاضی ثبت نام در روز اول، تعداد ۵۴ نفر به صورت قطعی ثبت نام کردند و ۳ نفر به روز بعد موکول شد که ثبت نام آنها کامل شده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *