صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / یعقوبی خبر داد: تلاش ۵۶۰۰ نیروی کارگری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در اطراف حرم مطهر
طراحی سایت در مشهد

یعقوبی خبر داد: تلاش ۵۶۰۰ نیروی کارگری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در اطراف حرم مطهر

قائم مقام ستاد مناسبتهای شهرداری مشهد از پاکسازی محورهای منتهی به حرم مطهر توسط ۵۶۰۰ نیروی کارگری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: تمامی ۵۶۰۰ نیروی پاکبان، رفع سدمعبر و کارشناسان این حوزه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی. به صورت مستمر و شبانه روزی در حالت آماده باش بودند تا خدمت رسانی مطلوبی به زائران و مجاوران رضوی صورت پذیرد.

وی به جانمایی ۱۹۱ سازه نصب پرده های عزاداری هیئات مذهبی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی اشاره کرد و افزود: امسال ۵۸۱ ایستگاه صلواتی در سطح شهر مشهد مقدس به زائران و مجاوران رضوی خدمت رسانی کردن که کار پاکسازی و نظافت اطراف این ایستگاه های صلواتی نیز توسط نیروهای کارگری انجام شد.

یعقوبی درخصوص تمهیدات لازم در زمان برگزاری نماز ظهر تاسوعا و عاشورا حسینی اظهار داشت: طبق هماهنگی های انجام شده یک دستگاه تانکر و وضو خانه سیار جهت وضو عزاداران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در عرصه میدان شهدا مستقر گردید که با استقبال خوبی از سوی زائران و مجاوران رضوی مواجه شد.

معاون شهردار مشهد تصریح کرد: به جهت حفظ نظافت مناطق پیرامونی حرم مطهر نیز در این ایام ۲۶۲ خودرو جمع آوری و حمل زباله در هرروز کار جمع اوری پسماند را برعهده داشتند و به منظور جلوگیری از سد معبر در سطح شهر بویژه خیابان های منتهی به حرم مطهر، ۱۲۰ اکیپ رفع سد معبر در هر روز به صورت مستمر فعال بودند.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *