صفحه اصلی / مقامات / استاندار / سفر رزم حسینی به کانادا درمانی بوده است
طراحی سایت در مشهد

سفر رزم حسینی به کانادا درمانی بوده است

روزنامه آفتاب یزد در فروردین امسال در خصوص سفر رزم حسینی استاندار کنونی خراسان رضوی و استاندار وقت کرمان به کشور کانادا جست و جویی انجام داده است و گفت و گویی را با حجه الاسلام والمسلمین محمد محمود آبادی مدیر کل حوزه استانداری کرمان ترتیب داده است.

او دلیل سفر استاندار  را نه دیدو بازدید بلکه مسائل درمانی می داند و به آفتاب یزد می گوید :سفر رزم حسینی سفر درمانی بوده است . ریه او شیمیایی است ،۲۵ درصد جانباز است و از سال گذشته نوبتی برای درمانش در کانادا گرفته بود و با هماهنگی وزارت کشور، معاون اول و حتی رئیس جمهور به این کشور رفته است و حتی خانم ایشان هم دراین سفر همراه او نبوده است شایعاتی هم که درباره دوتابعیتی و… او گفته می‌شود، کاملا بی اساساست .
او می گوید: استاندار تنظیم کرده بود تا این سفر در تعطیلات باشد تا به کار وی لطمه ای وارد نشود.
اما وقتی درباره اینکه آیا دختر استاندار در کاناداست می پرسیم، او این موضوع را تلویحا تایید می کند و پاسخ می دهد : زندگی دختر او در کانادا به صورت مستقل است، ایشان ازدواج کرده اند و در آنجا زندگی می کنند ولی ارتباطی با شخص استاندار ندارد.وی اما در پاسخ به اینکه آیا دختر استاندار گرین کارت دارد، ابراز بی اطلاعی می‌کند.

محمود آبادی بازهم تاکید می کند که رزم حسینی وقت چک آپ و درمان داشته و با پزشکان بنیاد جانبازان هم این سفر هماهنگ بوده است تا وی به این کشور برود.
وقتی می پرسیم که چرا این سفر درمانی تا این اندازه به طول کشیده است، اظهار می دارد: استاندار چندین آزمایش داشته است. این درمان چند روز به طول انجامید ، قرار بود این سفر هشت روزه تمام شود که به دلیل آزمایش های آقای استاندار، مرخصی استعلاجی اش چند روز بیشترطول کشید. استاندار از مرخصی استعلاجی برای این سفر استفاده کرد .
از محمود آبادی در باره سفرهای قبلی رزم حسینی به خارج از کشور از جمله کانادا پیش از استاندارشدنش هم می پرسیم:
پس اگر این سفر درمانی بوده، آن سفرها برای چه بوده؟ او اینبار می‌گوید: رزم حسینی یک چهره اقتصادی است و همه مسئولین اجرایی
این را می دانند . اما او اکنون کار شخصی و تجاری اش را رها کرده و به دولت پیوسته است. در آن زمان هم که حقوق بگیر دولت نبود، کارآفرین بود و در عرصه اقتصادی و صنعتی فعالیت داشته است و از همین رو سفرهایی ازاین قبیل داشتند .
او درباره محسن صالحی کرمانی به عنوان سرپرست بحران استان کرمان و رابطه اش با سفرهای کانادا هم می‌گوید: ایشان مدت کوتاهی سرپرست بودند، خودشان استعفا دادند و جانشین او هم تعیین شد.

گفتنی است چندی است برخی از افراد در فضای مجازی در خصوص سفر استاندار کنونی خراسان رضوی به کانادا شبهاتی را مطرح کرده بودند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *